CH RONDO w roli Gwiazdora obdarowuje prezentami na Święta i zapewnia gwiazdkowe atrakcje


CH RONDO w roli Gwiazdora obdarowuje prezentami na Święta i zapewnia gwiazdkowe atrakcje
2023-12-07
Te święta w CH RONDO nabiorą wyjątkowego blasku! W dniach 1-10 grudnia 2023 roku RONDO przekształci się w magiczną krainę, w której spełniają się świąteczne marzenia.

Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 złotych i napisać list do Gwiazdora, aby mieć szansę na niepowtarzalny upominek! W programie grudniowych atrakcji także spotkanie z Mikołajem oraz kreatywne warsztaty dla najmłodszych.

 

Grudniowe zakupy w CH RONDO nabierają nowego wymiaru. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 200 złotych (na max. dwóch paragonach, w przypadku paragonu z hipermarketu - honorujemy max. 100 złotych), może wziąć udział w wyjątkowej świątecznej zabawie. Proces jest prosty, a emocje ogromne! Co musisz zrobić? Wystarczy napisać list do Gwiazdora, w którym opiszesz swoje najskrytsze świąteczne życzenia prezentowe – te dla siebie i swoich najbliższych. Niech to będzie wyjątkowy list, pełen marzeń, których spełnienie może sprawić radość Tobie i Twoim bliskim. Pamiętaj, aby w liście uzasadnić swój wybór i zmieścić się w maksymalnej kwocie prezentu – 500 złotych.

 

Po napisaniu listu, wystarczy wrzucić go do magicznej skrzynki na listy do Gwiazdora, która znajduje się w naszej pięknej strefie świątecznej, w okolicy perfumerii Sephora i Martes Sport. Każdy list, który trafi do skrzynki to szansa na spełnienie świątecznych życzeń. Aż 80 szczęśliwców, których listy zostaną wybrane przez pomocników Gwiazdora, otrzyma wymarzone prezenty wskazane w liście, starannie dobrane i zakupione wśród naszych najemców. To nasz sposób na wspieranie lokalnego biznesu i dodanie świątecznego blasku do życia naszych klientów. Nagrody będą gotowe do odbioru w dniach 16-17 grudnia, tworząc niezapomniany przedświąteczny klimat w naszym centrum.

 

A to nie wszystko! Tych, którzy chcą spotkać Mikołaja, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w środę 6 grudnia! W godzinach 10:00-18:00 Mikołaj z przyjemnością wysłucha świątecznych marzeń i zapozuje do pamiątkowego zdjęcia. Na najmłodszych będzie również czekać kącik plastyczny, gdzie dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością pod czujnym okiem doświadczonych animatorów. Kącik plastyczny będzie dostępny w soboty – 2, 9 i 16 grudnia.

 

Dodatkowo, w dniach 9-17 grudnia będzie działać strefa pakowania prezentów, gdzie świąteczni pomocnicy sprawią, że zakupione prezenty będą wyglądać wyjątkowo i elegancko.

 

Regulamin akcji „List go Gwiazdora” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl