Clarion Events wyznacza Kuehne+Nagel na oficjalnego globalnego partnera logistycznego


2024-01-30
Wiodący globalny organizator wydarzeń z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Clarion Events, wybrał Kuehne+Nagel jako swojego oficjalnego globalnego partnera logistycznego od stycznia 2024 r.

Podjęte partnerstwo skupi się na zmniejszeniu śladu węglowego wystaw i wyznaczeniu nowych standardów dla branży eventowej.

Clarion Events organizuje ponad dwieście wystaw na całym świecie, a każdego roku odwiedza je ok. miliona osób. Kuehne+Nagel będzie wyłącznym dostawcą usług na miejscu, włączając w to magazynowanie, usługi dźwigowe, wsparcie celne, zarządzanie ruchem i międzynarodową spedycję. W Stanach Zjednoczonych, gdzie model wystawienniczy jest inny, Kuehne+Nagel będzie działać jako Oficjalny Międzynarodowy Spedytor i Broker Celny, aby umożliwić organizację wydarzeń takich jak Powergen, Hydrovision i DistribuTech.

Mike Priestley, dyrektor Kuehne+Nagel ds. logistyki Expo and Event w Wielkiej Brytanii, powiedział: "Współpracujemy z Clarion od wielu lat i z przyjemnością możemy ogłosić, że wybrali oni Kuehne+Nagel do obsługi wszystkich swoich wydarzeń od 2024 roku. Ich zaufanie do naszych kompetencji, wraz z wspólną ambicją napędzania rozwiązań niskoemisyjnych, stanowią solidną podstawę udanego partnerstwa zorientowanego na cel".

Dyrektor operacyjna grupy Clarion Events, Verena Lester, dodała: "Clarion jest niezwykle podekscytowane rozpoczęciem nowej podróży z Kuehne+Nagel. Widzę naszą wspólną ambicję na dostarczanie światowej klasy rozwiązań dla klientów i koncentracje na budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości dla globalnej przestrzeni eventowej jako kluczowych filarów partnerstwa, która zapewni dodatkową wartość dla obu stron w nadchodzących latach".


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl