Dekorujemy aromatyczne pierniki i szyszki na choinki


2023-12-07
Czas rozpocząć świąteczne przygotowania i już teraz wprowadzić do domu bożonarodzeniowy nastrój. 9 grudnia CH Auchan Kołbaskowo zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne. Od g. 12 do 17 pod okiem instruktorów będzie można wykonać naturalne gwiazdkowe ozdoby z pierniczków i szyszek. Wstęp wolny.

Samodzielne wykonanie ozdób może przynieść wiele radości i jest doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Tych, którzy chcieliby wspólnie wykonać dekoracje na choinki Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo koło Szczecina zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne. 

Naturalne ozdoby choinkowe powstaną z szyszek. Będzie można pomalować je na wiele kolorów, a potem przymocować do nich tasiemkę, dzięki której będą się potem pięknie prezentować na bożonarodzeniowym drzewku. 

Dekorowanie świątecznych pierniczków to jeden z najpopularniejszych świątecznych zwyczajów. Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych będzie można spróbować swoich sił i udekorować korzenne ciasteczka. Taki słodki drobiazg będzie miłym dodatkiem do gwiazdkowego upominku lub aromatyczną ozdobą na choince. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Na miejscu będzie można znaleźć wszelkie przedmioty niezbędne do przygotowania świątecznych ozdób. 

Świąteczne warsztaty kreatywne odbędą się w sobotę 9 grudnia od godziny 12.00 do 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo, Ustowo 45 koło Szczecina.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl