Dzień Singla z marką SHEIN – świętuj niezależność w wielkim stylu!


2023-11-09
Dzień Singla to doskonała okazja do celebrowania niezależności i samodzielności. To wyjątkowe święto zachęca do szaleństwa zakupowego największymi promocjami zaraz po Black Friday. Z tej okazji marka SHEIN przygotowała spektakularne obniżki cen dla swoich konsumentów. Jesteście gotowi?

Dzień Singla został spopularyzowany wśród studentów w latach 90-tych jako ruch „anty-walentynkowy". Od początku celebrującym przyświecała idea dbania o siebie i rozpieszczania się prezentami. Szybko przekształciło się to w jedno z największych dni wyprzedażowych, podczas których marki zachęcają konsumentów atrakcyjnymi obniżkami cen. Jak co roku marka SHEIN również bierze udział w szale promocji i przygotowała dla swoich fanów niezwykłe rabaty na ponad 300 tys. produktów, obejmujących zarówno modne ubrania, akcesoria, jak i wiele innych artykułów z szerokiej gamy różnorodnych kategorii. Marka SHEIN od dawna jest znana z dostarczania klientom najnowszych trendów modowych w przystępnych cenach, a Dzień Singla stanowi doskonałą okazję, aby cieszyć się pięknem mody i oszczędnościami.


„Jesteśmy podekscytowani, że po raz kolejny dołączamy do Dnia Singla i możemy zaoferować naszym Klientom z całego świata wyjątkowe okazje zakupowe. SHEIN zawsze dąży do dostarczania najnowszych trendów modowych w przystępnych cenach, a nasza oferta na Dzień Singla jest tego doskonałym przykładem" - mówi Cui He, SHEIN Europe Director

 

Promocja z okazji Dnia Singla będzie dostępna na całym świecie, również w Polsce. Klienci mogą spodziewać się wyjątkowych okazji zakupowych oraz szybkiej dostawy, dzięki opcji QuickShip, która umożliwia dostarczenie produktu w 4-5 dni roboczych oraz darmową przesyłkę dla nowych klientów!

Przygotuj swoją listę zakupów i uczcij swoją niezależność w wielkim stylu!

O SHEIN:

SHEIN to międzynarodowa platforma internetowa z Singapuru oferująca odzież marki SHEIN i produkty międzynarodowej sieci sprzedawców w przystępnej cenie. Firma pragnie, aby z piękna mody mogli korzystać wszyscy - w tym celu promuje swój wiodący w branży system produkcji on-demand, działając na rzecz bardziej inteligentnych, przyszłościowych rozwiązań w branży. Więcej informacji o SHEIN można znaleźć na stronie internetowej: www.sheingroup.com.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nataliagrzech

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl