Eric André razem z Operą GX


Eric André razem z Operą GX
2023-12-06
Mocna kampania ma na celu pozbycie się z sieci nudnych przeglądarek, grzebiąc je jedna po drugiej.

Czy nadal używasz nudnej i słabo wyposażonej domyślnej przeglądarki, która była fabrycznie zainstalowana na Twoim laptopie lub smartfonie? To lepiej się schowaj,  bo Opera GX – przeglądarka dla graczy – oraz Eric André, komik, aktor i gospodarz programu The Eric Andre Show, rozpętają szaleństwo, aby raz na zawsze pogrzebać nudne przeglądarki.

W nowym, ekskluzywnym filmie Eric Andre z toporem macha i przebija się przez… najbardziej mało inspirujące, przestarzałe przeglądarki w Internecie. Czy chaotyczny odpał Erica wyśle także Twoją nudną przeglądarkę do piachu? Więcej dowiesz się z  filmu Bury Boring. 

Preinstalowane przeglądarki to zło najgorsze. Są nieporęcznymi, niemożliwymi do dostosowania pożeraczami zasobów, w zasadzie przeciwieństwem Opery GX. Ta kampania, prowadzona z udziałem Erica André, zainspiruje do zastanowienia się, czy przeglądarka, której używamy, jest naprawdę dobra, czy to po prostu jakiś badziew odziedziczony wraz z systemem operacyjnym. Stawiamy na tę drugą opcję. – mówi Auryn Hiscock, Creative Lead, Opera GX.

W porównaniu do worka nudnych przeglądarek Erica, Opera GX oferuje szereg funkcji z najwyższej półki, które zawstydziłyby każdą inną generyczną przeglądarkę. Obejmują one ulepszone opcje dostosowywania, a także funkcje takie jak GX Corner, który zapewnia szybki dostęp do aktualności, ofert i premier związanych z grami. Opera GX oferuje niezliczone opcje dostosowywania, w tym motywy kolorystyczne, efekty dźwiękowe, muzykę w tle, a także ograniczniki procesora, pamięci RAM i przepustowości sieci. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby użytkownicy mogli cieszyć się naprawdę płynną wielozadaniowością pozbawioną irytujących opóźnień czy innych przeszkadzajek typowych dla standardowych przeglądarek.

Opera GX pozwala użytkownikom na własne dopasowanie wyglądu, brzmienia i zachowania, wszystko to dzięki atrakcyjnym wizualnie MODom z unikalnymi efektami dźwiękowymi i wideo. Ponadto użytkownicy, mogą wypróbować niestandardowy Mod GX Man, dostępny bezpłatnie w sklepie GX Store. Ze swoim toporem i młotem kowalskim GX Man Eric jest zdeterminowany, aby pogrzebać wszystko, co trąci nudą. 

Gotowi pogrzebać nudę i dołączyć do rewolucji z Operą GX? Chcecie być świadkiem niszczycielskiego ostatecznego wyniku szaleństwa Erica? Sprawdźcie tu: www.opera.com/gx/bury-boringRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl