Figurki świąteczne na kreatywnych warsztatach dla seniorów


Figurki świąteczne na kreatywnych warsztatach dla seniorów
2023-12-07
Dekoracyjne figurki na Święta stworzą seniorzy w ramach ostatnich w tym roku zajęć z cyklu „Senior aktywny i kreatywny”, które odbędą się 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Udział w warsztatach w duchu zero waste, czyli tworzenia nowych przedmiotów z rzeczy, które już zostały zużyte, to ogromna satysfakcja. To też doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie osób pasjonujących się tworzeniem rękodzieła. Wstęp jest bezpłatny.

Ręcznie wykonane choinki, mikołaje i dziadki do orzechów są nie tylko wspaniałymi świątecznymi dekoracjami, lecz również mogą stać się niebanalnym pomysłem na prezenty dla najbliższych. W trakcie sobotnich zajęć w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz seniorzy dowiedzą się, jak wykonać świąteczne ozdoby z butelek. Do stworzenia dekoracji posłużą najróżniejsze materiały, kawałki tkanin o różnych fakturach, wzorach czy kolorach, dekory, guziczki czy małe bombeczki. Warto wykorzystać materiały, które już spełniły swoją rolę - w duchu idei zero waste.

Podczas warsztatów „Senior aktywny i kreatywny” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz uczestnicy poznają różne techniki rękodzielnicze i mają możliwość dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia są idealnym sposobem na spędzenie czasu w kreatywny sposób, wzbogacenie się o nowe umiejętności oraz nawiązanie nowych znajomości.

Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, uczestnicy na miejscu otrzymują wszelkie przybory potrzebne do wykonania dekoracji, a po zajęciach mogą zabrać swoje rękodzieło do domu.

Ostatnie w tym roku warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego. W zajęciach można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl