Firma GELG z systemem skrojonym na miarę przez EQ System


Firma GELG z systemem skrojonym na miarę przez EQ System
2018-05-24
Wybór odpowiedniego systemu APS nie jest łatwy, tak samo jak znalezienie wiarygodnego partnera biznesowego. Wiele rzeczy trzeba sprawdzić, wiele rzeczy mieć na uwadze. Firma GELG poświęciła kilka lat na szukanie właściwego rozwiązania APS i partnera biznesowego. Tym milej poinformować nam, że po tak długich poszukiwaniach zaufała doświadczeniu specjalistów EQ System i możliwościom systemu Asprova APS.

GELG jest firmą rodzinną, która od 1989 roku działa w branży metalowej. Charakteryzuje ją kompleksowa obsługa oparta na długoletnim doświadczeniu w branży. Podstawowa działalność firmy opiera się na tłoczeniu blach oraz obróbce skrawaniem, pozostałe procesy produkcyjne są systematycznie udoskonalane wraz z wprowadzanymi na potrzeby klientów technologiami. Większość produkcji jest realizowana pod projekt oraz indywidualne zamówienia Klientów. Właśnie ze względu na wysokie skomplikowanie procesów firma obawiała się wdrożenia systemu klasy APS. Co w takim razie przekonało firmę do podjęcia współpracy z EQ System oraz wdrożenia oprogramowania Asprova APS?


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/aps/firma_gelg_z_systemem_skrojonym_na_miare_przez_eq_system.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl