Foto Walentynki z wróżbą w Atrium Kasztanowa


2024-02-09
Foto Walentynki z wróżbą w Atrium Kasztanowa

Celebrujcie święto zakochanych w obiektywie! Odwiedźcie Atrium Kasztanowa 14 lutego i zróbcie sobie walentynkowe fotki ze swoją drugą połówką! Przez cały dzień będziecie mogli wyrazić uczucia wprost z  głębi serca pozując wspólnie do zdjęć na romantycznej ściance. Każda fotografująca się osoba otrzyma ciasteczko z wróżbą!

 

Walentynki to święto miłości lub kolejna okazja do tego, by po prostu spędzić miło czas. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie chwile poza domem. Niezależnie od podejścia zachęcamy was w tym dniu do odwiedzenia Atrium Kasztanowa, gdzie czekają na was Walentynki w obiektywie!

 

Zróbcie wspólne selfie na wyjątkowej walentynkowej ściance w naszym centrum i odbierzcie ciastko z  wróżbą! Z okazji Walentynek w środę do waszej dyspozycji będzie ścianka foto, na której będziecie mogli zapozować do zdjęć wykonywanych instaxem (aparatem drukującym natychmiastowo). Każdy uczestnik zabawy otrzyma ciasteczko z miłosną wróżbą. Z walentynkowej ścianki skorzystać będzie można w godzinach od 12.00 do 19.00. Traficie do niej bez trudu, gdyż ulokowana będzie w pobliżu sklepu 50 Style.

 

Walentynki obchodzi się w różnych częściach świata na różne sposoby. Niezależnie od tradycji i kultury, ważne są szczere intencje i dobra atmosfera. Wszystkich, którzy wciąż szukają pomysłu na ciekawe spędzenie tego dnia, zachęcamy do świętowania go w Atrium Kasztanowa – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Foto Walentynki odbędą się w Atrium Kasztanowa 14 lutego br. (w środę) w godzinach 12.00 – 19.00.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl