Galeria nad Jeziorem rozdaje na Święta 1000 zł


Galeria nad Jeziorem rozdaje na Święta 1000 zł
2023-12-04
Kupując świąteczne upominki dla najbliższych w Galerii nad Jeziorem, można samemu otrzymać prezenty. Centrum handlowe ogłosiło akcję, w ramach której rozda swoim klientom atrakcyjne upominki - aż 1000 zł na zakupy bożonarodzeniowe, a ponadto karty przedpłacone do wydania w sklepach galerii.

Grudzień w Galerii nad Jeziorem będzie przebiegał pod znakiem prezentów. I to nie tylko tych, które mieszkańcy Konina kupują w centrum dla swoich najbliższych, ale także tych, którymi galeria obdaruje swoich klientów.

Od 1 do 17 grudnia odbędzie się akcja świąteczna, w której klienci będą mogli rejestrować paragony za zrobione w sklepach zakupy. Osoba, która w tym czasie zarejestruje ich największą liczbę wygra zabawę i otrzyma od galerii nagrodę gotówkową w wysokości aż 1000 zł.

Co roku staramy się przygotować coś specjalnego dla naszych klientów w przedświątecznym czasie. Tym razem mamy dla nich prezenty, które będą z pewnością miłym dodatkiem do budżetu, w tym szczególnym okresie. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą uda się spełnić wiele wyjątkowych, gwiazdkowych życzeń” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem w Koninie.

Oprócz nagrody głównej, na klientów czekać będą jeszcze inne upominki tj. karty przedpłacone o wartości 30 zł, do wydania w sklepach galerii. Otrzymać je mogą osoby, które w dniach objętych akcją, czyli od 1 do 17 grudnia, zrobią w sklepach centrum zakupy za minimum 150 zł i zapiszą się do newslettera. Nagrody wydawane będą na stoisku promocyjnym w Galerii nad Jeziorem, w dniach 9, 16 i 17 grudnia, w godzinach 11.00-18.00.

W grudniu galeria ma również coś specjalnego dla najmłodszych. A to za sprawą oferty kinowej. W nowoczesnym, pięciosalowym multipleksie sieci Helios w przedświątecznym czasie na dzieci czekają specjalne seanse mikołajkowe, a także premiery nowych, rodzinnych produkcji takich jak „Wonka”, „Trolle 3”, „Życzenie” czy „Uwierz w Mikołaja”.

 

Oprócz cyklicznie przygotowywanych atrakcji dla dzieci i dorosłych, niewątpliwym atutem malowniczo położonego nad Jeziorkiem Zatorze, centrum jest duży, bezpłatny parking, a także szeroka oferta sklepów. Wszystko to sprawia, że Galeria nad Jeziorem jest chętnie wybieranym miejscem zakupów i rodzinnego wypoczynku, które w przedświątecznym czasie nabierają szczególnego znaczenia.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl