Granat z efektem wow


Granat z efektem wow
2023-12-18
Utożsamiany z elegancją i sukcesem granat może być prawdziwą gwiazdą w aranżacji wnętrz. Jego dostojny wydźwięk pozwoli wprowadzić wysublimowaną atmosferę do każdego pomieszczenia, kreując szlachetną wnętrzarską kompozycję, która urzeka urodą i stylem.

Wykorzystanie granatu jako motywu przewodniego w wystroju zagwarantuje niesamowity, głęboki efekt. Zastosowanie modnego połączenia ton w ton ściany w kolorze L433 Atlantis farby Tikkurila Optiva Matt 5 z szafką pomalowaną emalią Tikkurila Everal Aqua w tym samym odcieniu pozwoli nadać aranżacji niepowtarzalny, elegancki wyraz. Granatowy, przywodząc na myśl bezkresną toń oceanu, sprawi jednocześnie, że w salonie zapanuje spokojny, sprzyjający relaksowi klimat.

Ze względu na swój wydźwięk granat jest kolorem często wybieranym dla biznesu. Sprawdzi się więc świetnie w przestrzeni przeznaczonej do pracy. Odcień L429 Indigo ceramicznej farby Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 podkreśli oficjalny charakter domowego gabinetu, a w asyście szklanych oraz złoconych dodatków, wydobędzie głębię i szyk biurowej aranżacji. 

Jeśli cenisz mniej ekstrawaganckie rozwiązania, wykorzystaj granat w dodatkach. Obity ciemnoniebieskim welurem fotel oraz dopasowany kolorystycznie dywan wystarczą, by do wystroju wprowadzić klimat elegancji. Wspaniałym towarzystwem dla mocnego koloru będzie biel ściany Space pomalowanej farbą Tikkurila. Zrównoważy ona mocny akcent, dodając wnętrzu lekkości, a jednocześnie z umiarem uwydatni nietuzinkowość granatu.  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl