Grudniowe atrakcje w Atrium Kasztanowa


2023-12-08
Grudniowe atrakcje w Atrium Kasztanowa Odwiedź Wioskę Elfów i poczuj świąteczną atmosferę!

Przygotowania do świąt idą pełną parą, a najbardziej zapracowani w grudniu są Święty Mikołaj i jego pomocnicy. Dzielne i pracowite elfy znajdą jednak czas, aby odwiedzić Atrium Kasztanowa w dniach 16 i 17 grudnia. Jakie aktywności przygotowały i czym Was zaskoczą? Wpadnijcie do galerii i przekonajcie się sami, bo program atrakcji pęka w szwach! Będą twórcze warsztaty, gry i zabawy, malowanie buziek i tatuaży, słodkości, wspólne pisanie listów do Świętego Mikołaja… i  można by tak wymieniać aż zabraknie tchu! Dlatego nastawcie się na dwa dni fantastycznej zabawy!

 

Ze świąteczną misją, wprost spod koła podbiegunowego, do Atrium Kasztanowa spieszą pomocnicy Mikołaja! Pilska galeria zaprasza wszystkie dzieci w dniach 16 i 17 grudnia do wspólnej zabawy w magicznym klimacie. Odwiedźcie niezwykłą Wioskę Elfów!

 

Święty Mikołaj uwielbia łakocie, dlatego nie mogło ich także zabraknąć podczas spotkania z najmłodszymi w  centrum handlowym. To tutaj czekać na nie będzie elf rozdający cukierki. Dzieci będą mogły wejść do ogromnej dmuchanej kuli wypełnionej płatkami śniegu i poczuć się jak w lodowej krainie Świętego Mikołaja.

 

Dla tych wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, ekipa elfów pomoże im we wspólnym pisaniu listów do  Świętego Mikołaja, a na specjalnie zaaranżowanej ściance dostępne będą skrzyneczki, w których dzieci będą mogły umieścić liściki do wysyłki.

 

Mali goście będą mieli do dyspozycji ściankę magnetyczną przeznaczoną do układania Wioski Elfów. Każdy będzie mógł dołączyć do tworzenia gigantycznej kolorowanki czy uczestniczyć w interaktywnych grach i zabawach.

 

Na miejscu będzie można również wziąć udział w warsztatach kreatywnych tworzenia ozdób choinkowych. Elfinki zaplanowały także malowanie buziek i tatuaży brokatowych. A zabawę wszystkim uczestnikom osłodzi wata cukrowa!

 

Atrium Kasztanowa zaprasza dzieci do Wioski Elfów w dniach 16-17 grudnia, w godzinach 12.00-18.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na głównym holu centrum. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

– Postać Świętego Mikołaja to część magii bożonarodzeniowej dla dzieci. Chcemy najmłodszym umilić ten czas okołoświąteczny, związany z nadejściem długo wyczekiwanego przybysza z Bieguna Północnego, przynoszącego gwiazdkowe prezenty. Dlatego z myślą o rodzinach z dziećmi postanowiliśmy zadbać o magiczny, przedświąteczny nastrój, urozmaicając im wizyty w galerii ciekawymi warsztatami i bogatym programem atrakcji. Weekendowe wydarzenie z okazji świąt Bożego Narodzenia to także nasz ukłon w stronę świątecznych zwyczajów, które dają wiele radości i zbliżają do siebie ludzi mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor centrum handlowego Atrium Kasztanowa.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl