Grudniowe winyle w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej


Grudniowe winyle w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej
2023-11-29
Tysiące płyt winylowych w jednym miejscu, ponadczasowa, różnorodna muzyka z całego świata i jedyne w swoim rodzaju dźwięki z gramofonu – to wszystko czekać będzie w Alfa Centrum Gdańsk Galerii Alternatywnej już 2 grudnia. Tego dnia w centrum odbędzie się ostatnia w tym roku Giełda Płyt Winylowych.

Podczas tego muzycznego wydarzenia do gdańskiego centrum, z całej Polski zjadą się wystawcy płyt winylowych, którzy zaprezentują swoje imponujące kolekcje czarnych krążków. Wśród nich można będzie znaleźć zarówno stare, kultowe wydania jak i nowości, z najróżniejszych gatunków muzycznych, takich jak jazz, soul, funk, rock, muzyka klasyczna czy współczesne brzmienia elektroniczne.

Giełda Winyli to dobra okazja dla wszystkich fanów muzyki, by zakupić nowe płyty do swoich kolekcji, a także posłuchać przyjemnego trzasku igły na gramofonie. Na stoiskach ustawiony jest sprzęt, umożliwiający odtwarzanie krążków. Dodatkową atrakcją są organizowane podczas wydarzenia konkursy, w których wygrać można winyle.

„Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na grudniową Giełdę Płyt Winylowych. Świąteczna sceneria i otoczenie niepowtarzalnych, klimatycznych dźwięków muzyki z czarnej płyty to doskonałe warunki, by miło spędzić sobotni, grudniowy dzień. Ponadto na wypełnionych po brzegi stoiskach można będzie znaleźć z pewnością doskonałe muzyczne, gwiazdkowe prezenty dla najbliższych”  - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Stoiska czekać będą w pasażu centrum, w godzinach 9.00-21.00.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl