Grudzień pełen prezentów w centrum handlowym Atrium Targówek! Skorzystaj ze świątecznych atrakcji i


2023-12-08
Przedświąteczny czas w centrum handlowym Atrium Targówek obfituje w różnorodne atrakcje dla odwiedzających, zarówno tych małych, jak i dużych. Spotkanie ze Świętym Mikołajem, wyjątkowe warsztaty kreatywne, a także nagrody i upominki – każdy znajdzie tu coś dla siebie. W grudniu nudy nie ma!

Ostatni miesiąc roku przeważnie spędzamy na przygotowaniach, ekscytując się nadchodzącym spotkaniem przy wigilijnym stole. Grudzień to także czas ostatnich gwiazdkowych zakupów i celebracji magii zbliżających się świąt. Jak co roku, z wyjątkową propozycją dla mieszkańców Warszawy przychodzi centrum handlowe Atrium Targówek!

W dniach 1-5 grudnia na klientów galerii czekać będzie Fotobudka 360 –Tylko w Atrium Targówek będzie można nagrać się w dmuchanej, balonowej kuli, a wyprodukowanym klipem pochwalić się w swoich mediach społecznościowych!

Z kolei już 6 grudnia dmuchana kula magicznie zamieni się w Bańkę Pełną Nagród. Każdy, kto zrobi zakupy w dniach 6-9 grudnia o wartości minimum 250zł* i zarejestruje paragony u hostess przy balonowej ściance – ma możliwość wejścia do Bańki i złapania balona z nagrodą (w ciągu 5 sekund). Wśród możliwych do zdobycia nagród znajdą się urocze pluszowe maskotki, zestawy klocków LEGO i karty podarunkowe do wykorzystania w Atrium Targówek. Regulamin akcji dostępny jest na stronie centrum.

Wśród grudniowych atrakcji nie może zabraknąć spotkania ze Świętym Mikołajem! Ten czarujący jegomość będzie czekał na najmłodszych 6 i 9 grudnia, z pełnym wachlarzem uśmiechów, aby pozować do zdjęć, przybijać piątki, odbierać listy oraz – oczywiście – wręczać słodkie upominki.

W same Mikołajki, w dniu 6 grudnia odbędą się bezpłatne warsztaty kreatywne, podczas których każde dziecko wykona indywidualną, ozdobną bransoletkę lub breloczek ze swoim imieniem za pomocą tysięcy koralików i dodatków. Będzie także możliwość wykonania pierniczkowej zawieszki na choinkę. Z kolei 9 grudnia zapraszamy do kreatywnych warsztatów z wykorzystaniem naturalnego mchu o różnych odcieniach – dzieci wykonają ekologiczne, pachnące naturą ozdoby świąteczne na sklejkowym podkładzie. Będzie także możliwość wykonania własnej bombki choinkowej na bazie styropianowej lub akrylowej z wykorzystaniem masy dekoracji. Na najmłodszych czekają w tych dniach także świąteczne kolorowanki 3D!

To jeszcze nie koniec atrakcji w drugi weekend grudnia! Atrium Targówek ma także propozycję dla tych, którym los i potrzeby seniorów nie są obojętne! Wraz z fundacją św. Mikołaj dla Seniora zebraliśmy 60 listów od starszych osób z warszawskich DPS-ów, którzy opisali swoje potrzeby oraz życzenia do św. Mikołaja. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wszystkie produkty opisane w listach!  9 grudnia odwiedzający Atrium Targówek mogą pokazać spakować prezent dla Seniora, dołączając kilka miłych, budujących słów do adresata listu! Zróbmy razem coś dobrego i sprawmy radość seniorom.

Kolejne dni to kolejne atrakcje!

W dniach 14-17 grudnia codziennie w godzinach 12.00 – 20.00 na najmłodszych czekają kolejne, świąteczne warsztaty:

14.12 – eko warsztaty z mchem w roli głównej oraz świąteczne bransoletki;

15.12 – dekoracja bombek akrylowych lub styropianowych oraz piernikowe zawieszki;

16.12 – bransoletki świąteczne oraz papieroplastyka – dekoracje świąteczne z wykorzystaniem papieru, kartonu, kleju i materiałów dekoracyjnych

17.12 – eko warsztaty z mchem w roli głównej oraz dekoracje bombek akrylowych lub styropianowych.

Warsztaty są bezpłatne, a arcydzieła wykonane w trakcie ich trwania każde dziecko może zabrać ze sobą i zapakować go jako prezent taki własnoręcznie wykonany podarunek z pewnością sprawi wiele radości bliskiej osobie! Podczas warsztatów każde dziecko dostanie specjalny paszport z polami do odznaczenia za udział w poszczególnych warsztatach. Pociecha, która zbierze minimum 4 pieczątki – otrzyma od nas słodki upominek**.

W dniach 14 – 23 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 zabiegani klienci będą mogli skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania prezentów zakupionych w Atrium Targówek! Wystarczy pokazać hostessom paragon*** za zakupy o wartości minimum 100zł, wybrać sposób pakowania i odebrać pięknie zapakowany prezent! Z MaszOkazje! zyskujesz więcej – zamiast dwóch prezentów, zapakujemy cztery po okazaniu kuponu!

* można łączyć maksymalnie dwa paragony, w przypadku łączenia paragonów z hipermarketu Carrefour honorujemy ich wartość w zakresie max. 100zł

** pierwsze 100 dzieci, które zbiorą 4 pieczątki i zgłoszą się w dniu 17.12 do animatorki.

*** można łączyć maksymalnie dwa paragony. Maksymalna ilość prezentów do zapakowania na jednego Uczestnika to dwa prezenty dziennie, w przypadku realizacji kuponu z MaszOkazje! przysługuje możliwość zapakowania 4 prezentów dziennie. 

Wspólna, świąteczna zabawa potrwa przez cały miesiąc. Więcej informacji na stronie galerii.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl