Grudzień w Atrium Biała


2023-12-06
Grudzień w Atrium Biała Mnóstwo atrakcji i niespodzianek!

 

Idą święta! W Atrium Biała już zapachniało bożonarodzeniowym klimatem i zajaśniało kolorowymi światełkami. W oczekiwaniu na nie białostocka galeria zaprasza wszystkich od 11 do 23 grudnia do wspólnego spędzenia zbliżającego się okresu, zapewniając przy tym świąteczny klimat, gwiazdkową atmosferę i wiele niespodzianek! W zimowej scenografii będzie można stworzyć niezwykłą pamiątkę fotograficzną, posłuchać na żywo pięknych kolęd, zapakować efektownie prezent, a także przebić bańkę pełną nagród! Przedświąteczny czas wypełniony będzie atrakcjami, prezentami i magiczną aurą!

 

Jak sprawić, aby tegoroczne święta były wyjątkowe, ciepłe i rodzinne? Najlepiej zadbać o pozytywną przedświąteczną atmosferę, pamiętając o wszystkich bliskich. Z tym przesłaniem Atrium Biała zaplanowała dla klientów wiele aktywności, które umilą im grudniowe wizyty w galerii. Wszystko po to, aby przekonać ich, że przedświąteczne zakupy mogą być przyjemnością, zamiast przykrym obowiązkiem.

 

Niezwykłą atmosferę tworzą pozytywne i dobre wspomnienia, które można uwiecznić w kadrze. Taką możliwość zapewni gościom w dniach 11-14 grudnia zaaranżowana strefa FotoBall, świątecznie udekorowana i wypełniona balonami. Fotobudka 360– hit sezonu! W Atrium Biała będzie szansa skorzystania z nagrań w… dmuchanej, balonowej kuli, w której można będzie poczuć wiatr we włosach i wypełnionej białymi balonikami wirującymi jak płatki śniegu! Na miejscu będzie można zrobić sobie zdjęcie lub nakręcić filmik kamerą 360 stopni. Jednocześnie na profilu facebookowym, prowadzony będzie konkurs, w którym do wygrania będą karty prezentowe Atrium Biała o wartości 200, 500, a nawet 1000 zł na dodatkowe zakupy! Strefa FotoBall zlokalizowana będzie na środkowej rotundzie galerii pomiędzy sklepami House i Sephora.

 

Przedświąteczny klimat dopełni Bańka pełna nagród, czyli specjalna akcja promocyjna, zaplanowana w dniach 15-17 grudnia, w której do zdobycia są fantastyczne nagrody! Aby wziąć udział w zabawie, należy w trakcie akcji zrobić zakupy w dniach 15-17 grudnia na kwotę minimum 200zł, zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Akcji i wybrać prezent. Wystarczy wejść do magicznej Bańki pełnej nagród i złapać jedną z nich! Do zdobycia są popularne maskotki w postaci gęsi Pipy, dłuuuuugaśnego kota lub słodkiego, mięciutkiego pluszaka z serii Squishmallow.

 

Dodatkowe niespodzianki czekają na członków klubu #maszokazje. Karta Więcej Warta to wyjątkowa oferta, w ramach której od 06 grudnia, okazując kupon #maszokazje przy zakupie karty prezentowej o wartości min. 200 zł, można otrzymać na nią dodatkowe 30 zł. Ilość kuponów jest ograniczona. Ponadto w dniach 16-23 grudnia klubowicze #maszokazje będą mogli w Punkcie Pakowania Prezentów bezpłatnie zapakować prezenty zakupione w Atrium Biała.

 

Trudno wyobrazić sobie miłą i ciepłą atmosferę bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Dlatego tydzień przed Wigilią (17 grudnia), galeria handlowa zaprasza o godzinie 12.00 wszystkich gości oraz klientów na wyjątkowy koncert świąteczny. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonają na żywo dzieci z miejscowych przedszkoli.

 

Ale to nie koniec atrakcji. Miłośnicy i stali bywalcy kiermaszów będą mogli wziąć udział w Jarmarku Produktów Regionalnych, zaplanowanym w Atrium Biała w dniach 18-23 grudnia. Jarmark Produktów Regionalnych to cykliczne wydarzenie, podczas którego wystawcy prezentują swojskie, tradycyjne oraz często unikatowe produkty spożywcze. W grudniowej kiermaszowej ofercie znajdą się tradycyjne wypieki, słodycze, ręcznie ozdabiane, kolorowe pierniki, świąteczne przysmaki i potrawy kuchni polskiej. Stoiska wystawowe rozlokowane zostaną w pasażu pomiędzy sklepami House i Sephora w godzinach otwarcia Centrum.

 

Wydłużone godziny otwarcia Atrium Biała i niedziele handlowe

Okres przedświąteczny to szczególny czas – czas przygotowań w każdym domu i wzmożonych poszukiwań prezentów w sklepach. Dlatego też zakupy niezbędnych produktów do domu bądź prezentów, klienci zrobią w Atrium Biała także w dwie kolejne niedziele handlowe, przypadające 10 i 17 grudnia. Również z myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie, Atrium Biała tuż przed świętami, wydłuży godziny otwarcia, pracując w dniach 20-23 grudnia, od 9.00 do 22.00.

 

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl