Grudzień w Centrum Korona: Przeżyj magię Świąt!


Grudzień w Centrum Korona: Przeżyj magię Świąt!
2023-12-07
W najpiękniejszym miesiącu roku, Centrum Handlowe Korona szykuje dla mieszkańców Wrocławia i okolic, zwłaszcza rodzin z dziećmi, moc świątecznych atrakcji.

W dniach 9-22 grudnia w godzinach 11:00-19:00 każdy, kto odwiedzi CH Korona będzie mógł pozytywnie nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę!

Przez blisko 2 tygodnie w CH Korona odbędzie się szereg atrakcji, które umilą przedświąteczne zakupy i będą okazją do zdobycia wyjątkowych upominków! Poniżej gwiazdkowy rozkład jazdy w Koronie:

·         9 grudnia – Świąteczny Czas: Mikołajkowe Spotkanie

W sobotę 9 grudnia w godz. 11.00-19.00 do CH Korona zawita Święty Mikołaj. Pierwsze 300 dzieci, które pojawi się na spotkaniu z Mikołajem otrzyma mikołajkowy upominek! Czekają m.in. puzzle i zestawy kreatywne. Dodatkowo, każde dziecko, które zapozuje do zdjęcia z Mikołajem, otrzyma voucher na wydruk dwóch zdjęć w salonie Fotojoker Cewe w CH Korona.

·         10-15 grudnia – Elfie Atelier: Twórcza Pracownia Prezentów

Od 10 do 15 grudnia w godzinach 11:00-19:00 najmłodsi klienci CH Korona będą mogli wziąć udział w twórczych warsztatach. Pod czujnym okiem Elfów-Artystów studiujących na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, dzieci będą tworzyć świąteczne prezenty dla bliskich, w tym świąteczny wianek czy ozdobną szkatułkę. Każde dziecko, które wykona prezent DIY będzie mogło położyć stworzony upominek na taśmie Fabryki św. Mikołaja i zobaczyć, jak w magiczny sposób prezent wyjeżdża z Fabryki zapakowany.

·         16-17 grudnia – Fabryka Prezentów na pełnych obrotach!

W dniach 16-17 grudnia w godzinach 11.00-19.00 odbędzie się świąteczna akcja z nagrodami. Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 zł (na max. 2 paragonach, max. 100 zł wydane w hipermarkecie Auchan) w CH Korona i zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Aby odebrać upominek, konieczne będzie uruchomienie naszej Fabryki Prezentów. Zachęcamy, aby to najmłodsi wybrali jeden z 3 prezentów (do wyboru: książka, pluszak lub kra karciana Uno), zdecydowali o kolorze opakowania, a za pomocą dźwigni, korbek i przycisków przekonali się sami, jak Fabryka św. Mikołaja spełnia dziecięce marzenia! Liczba upominków ograniczona. 

·         18-22 grudnia – Elfie Pakowanie Prezentów i granie!

W dniach 18-22 grudnia w godzinach 11:00-19:00 klienci, którzy zrobią zakupy za min. 50 złotych w CH Korona, będą mogli skorzystać ze świątecznej usługi pakowania prezentów dla najbliższych. Podczas, gdy Elfowie-Pakowacze będą starannie i pięknie zapakowywać upominki, najmłodsi będą mogli zagrać z Elfem Psotnikiem w planszówki czy karty lub poukładać klocki.

Udział w grudniowych wydarzeniach w CH Korona jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia najmu Centrum Korona to 40.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 12 restauracjami i kawiarniami.

Właścicielem Centrum Korona jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

www.centrum-korona.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl