Hipermarket, a e-papieros
![]() |
Bardzo wiele osób zastanawia się, czy w hipermarketach kupi się e-papierosa i akcesoria do niego. Tego typu wątpliwości wynikają z wciąż niskiej świadomości naszego społeczeństwa na temat tego, czym rzeczywiście jest e-papieros.
Czy kupimy zatem akcesoria do e-papierosów w hipermarketach?
Hipermarket, czy galeria handlowa?
Musimy tutaj rozróżnić dwie kwestie – pierwsza jest powierzchnia samego hipermarketu, drugą zaś powierzchnia galerii handlowej otaczającej przeważnie dany hipermarket. W większości galerii handlowych znajdziemy punkt zajmujący się sprzedażą e-papierosów oraz akcesoriów do nich. W przypadku samych hipermarketów wszystko zależy jedynie od asortymentu danego sklepu oraz jego profilu sprzedaży. E-papierosy nie są obwarowane specjalnymi regulacjami dotyczącymi ich sprzedaży i dlatego też na sklepowych półkach w hipermarkecie też powinniśmy móc znaleźć potrzebne nam akcesoria, np. e-płyny, czy olejki do e-papierosów.
Sklep specjalistyczny, czy „liquid tanio”?
Warto pamiętać jednak o tym, że hipermarkety są nastawione przede wszystkim na zysk – z tego też powodu na półkach dostępny jest przeważnie towar stosunkowo tani, którego jakość też nie jest najlepsza. Jeżeli zależy nam na produktach profesjonalnych i markowych, to znacznie lepszym rozwiązaniem jest wizyta w sklepie specjalistycznym.
Wasze komentarze (3):
-
~megor, 2015-11-25 10:57:11
Tu można kupić dobrego e-papierosa > http://apteka-zdrowia.pl/id=28866/zdrowie/55-silvr.html
-
~ulma33, 2015-11-17 14:49:44
Ja też lubię kupować liquidy przy okazji zakupów, to wygodne, najczęściej kupuję Foof'a :) Na wysepkach jest spory wybór sprzętu i olejków
-
~Arsen, 2015-11-17 10:57:48
Ja z reguły kupuję liquidy tabaque, moje ulubione. Można je dostać w internecie, albo na stoiskach Teletorium, które są w wielu galeriach handlowych :)