HONOR i Gameloft łączą siły, aby w pełni wykorzystać potencjał składanych smartfonów


HONOR i Gameloft łączą siły, aby w pełni wykorzystać potencjał składanych smartfonów
2024-02-15
Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła dziś współpracę z firmą Gameloft, której efektem jest dostosowanie popularnej gry wyścigowej Asphalt 9: Legends do smartfonów PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR. Dzięki temu produkcję francuskiego studia będzie można po raz pierwszy uruchomić na składakach

HONOR cały czas umacnia swoją pozycję kluczowego producenta składanych smartfonów poprzez ciągłe zaangażowanie w rozwój technologiczny i otwartość na współprace z partnerami” – powiedział Fei Fang, prezes linii produktów HONOR. „Połączenie sił z firmą Gameloft w celu zoptymalizowania gier na smartfona PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR pokazuje nasze zaangażowanie w tworzenie najlepszych doświadczeń dla użytkowników składanych urządzeń. W ten sposób HONOR dąży to stworzenia ekosystemu, wykorzystującego zarówno potencjał sprzętowy swoich urządzeń, jak i oprogramowania”- dodaje Fei Fang.

Wcześniejsze doświadczenia pokazują, że aby składane smartfony mogły być cienkie i lekkie,  często poświęcano w tym celu wydajność zarówno technologiczną, jak i graficzną. Współpraca z marką HONOR łączy nasze umiejętności w tworzeniu gier na urządzenia mobilne z doświadczeniem firmy HONOR w integracji oprogramowania i najwydajniejszych podzespołów w składanych urządzeniach. Pozwala nam to na zapewnienie graczom na całym świecie niepowtarzalnych wrażeń w grze Asphalt 9: Legends”- powiedział Henry Pan, wiceprezes ds. globalnego rozwoju biznesu OEM w Gameloft.

HONOR to pierwszy producent, który zaoferuje na swoich składanych smartfonach rozgrywkę w grze Asphalt 9: Legends w 120 FPS. Tak wysoka płynność pozwoli mobilnym graczom na jeszcze lepszą kontrolę, sprawiając, że jazda wirtualnymi, sportowymi samochodami stanie się bardziej satysfakcjonująca.

W celu osiągnięcia zamierzonego rezultatu Gameloft i HONOR na nowo podeszły do Asphalt 9: Legends wykorzystując technologię wymiany shaderów, tym samym ulepszając tekstury za pomocą rekonstrukcji krawędzi opierającej się na procesorze graficznym. Zintegrowano również możliwości renderowania grafiki z systemem sztucznej inteligencji, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia z gry na dużym ekranie składanego smartfona. Zoptymalizowana wersja gry Asphalt 9: Legends dla składanych smartfonów PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR zostanie udostępniona w sklepie Google Play jeszcze w lutym. Wyżej wspomniane urządzenia marki HONOR zadebiutują na polskim rynku w pierwszej połowie tego roku. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

krzbrodo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl