HONOR zdobył 36 nagród na IFA 2023


HONOR zdobył 36 nagród na IFA 2023
2023-09-06
Pomysły i rozwiązania firmy HONOR w kategorii składanych smartfonów zostały szeroko docenione przez światowe media

Globalna marka technologiczna HONOR zaprezentowała najlżejszy i najsmuklejszy składany smartfon HONOR Magic V2 i pokazała koncepcyjny, rozkładany smartfon HONOR V Purse, podczas tegorocznych targów IFA 2023  w Berlinie. Innowacyjne rozwiązania firmy HONOR oraz propozycje z zakresu phygital, nastawione na zrównoważony rozwój w segmencie składanych urządzeń zyskały uznanie wśród światowych mediów, które wielokrotnie wskazały oba smartfony jako tegoroczne „Best of IFA". 

 W tym roku HONOR otrzymał łącznie 36 nagród na targach IFA 2023. Android Headlines nagrodziło HONOR V Purse tytułem „Best of IFA 2023" dodając, że „HONOR V Purse to nie tylko smartfon, to także sposób wyrażania siebie oraz dobry pretekst do rozpoczęcia rozmowy. Była to z pewnością jedna z ciekawszych zapowiedzi, jakie widzieliśmy na targach IFA 2023". GSMArena stwierdziło z kolei, że HONOR V Purse: „to bardzo zaawansowane urządzenie, a my zawsze doceniamy, gdy firma myśli nieszablonowo".

Najlżejszy i najcieńszy składany smartfon HONOR Magic V2, który HONOR zaprezentował po raz pierwszy, również przyciągnął wiele uwagi mediów. TechRadar nagrodził HONOR Magic V2 tytułem „Best of IFA 2023" i przyznał, że: „niewielu urządzeniom udaje się sprawić, że cała reszta wydaje się przestarzała w momencie, gdy trzymasz je w ręku, ale Magic V2 robi to z najlepszymi składanymi smartfonami, co czyni go godnym zwycięzcą nagród IFA 2023". HONOR Magic V2 został również wyróżniony w nagrodach XDA-Developers Best of IFA 2023, dzięki innowacjom, które wprowadza na rynek składanych smartfonów. Redakcja napisała, że „jest to zdecydowanie najcieńszy składany smartfon na świecie - po złożeniu jest nawet cieńszy niż iPhone 14 Pro Max, a dodatkowo jest również lżejszy".


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

krzbrodo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl