Już od 6 grudnia Centrum Janki zamieni się w miejsce pełne świątecznej magii.


Już od 6 grudnia Centrum Janki zamieni się w miejsce pełne świątecznej magii.
2023-12-07
Już od 6 grudnia Centrum Janki zamieni się w miejsce pełne świątecznej magii.

Prezenty za zakupy, upominki od Mikołaja, kreatywne warsztaty dla całej rodziny, a także strefa foto – to tylko niektóre z atrakcji, jakie galeria przygotowała dla swoich klientów.

 

Dla wszystkich poszukujących świątecznej atmosfery Centrum Janki przygotowało moc atrakcji. Od 6 do 23 grudnia w świątecznej strefie w rotundzie, pełnej urokliwych dekoracji, będzie można poczuć magiczną atmosferę. Klienci znajdą tu klimatyczne miejsce z kominkiem, piernikowy barek i bogato zdobioną bożonarodzeniową girlandę. Strefę obsługiwały będą sympatyczne Elfy, a od 6 do 10 grudnia będzie tu zaglądał sam Święty Mikołaj, który chętnie zapozuje do wspólnego zdjęcia w niezwykłej bańce. Świąteczna strefa będzie idealnym miejscem na zrobienie pamiątkowych fotek. Dodatkowo w weekendy zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa będzie można bezpłatnie wydrukować w salonie CEWE Fotojoker.

 

Dla entuzjastów kreatywnego spędzania czasu Centrum Janki szykuje twórcze, świąteczne warsztaty. Osoby, które uwielbiają ozdabiać ciasteczka i wieszać je na choince, koniecznie powinny zajrzeć na warsztaty pierniczkowe. Tutaj od 6 do 23 grudnia obok salonu APART pod okiem profesjonalistów stworzą pierniki, które zachwycą wszystkich domowników i gości. Na fanów rękodzieła czekają także warsztaty kartonowe „Zróbcie to sami”, które odbędą się 9 grudnia. Podczas kreatywnych zajęć wykorzystane zostaną unikalne kartonowe modele od nowekartonowe.pl. Będzie to świetna zabawa dla całej rodziny i sposób na twórcze, wspólne spędzenie czasu.

 

Od 6 do 23 grudnia, dzieci czekające na wymarzony prezent, będą mogły napisać list do Świętego Mikołaja i wrzucić go do świątecznej skrzynki na listy, umieszczonej przy Leśnym Liliputkowie. W każdy weekend Mikołaj obdaruje dwoje dzieci kartami podarunkowymi o wartości 500 zł. Świętego Mikołaja będzie można spotkać w Centrum Janki codziennie, od 7 do 23 grudnia, w Piernikowej Krainie obok Infopunktu.

 

Natomiast 16 i 17 grudnia klienci galerii będą mogli zdobyć atrakcyjne upominki za zakupy. Rejestrując paragony w Punkcie Obsługi Akcji obok drogerii Rossmann otrzymamy jedną z setek nagród. Dzięki temu przy okazji świątecznych zakupów będzie można zyskać m.in. karty podarunkowe na kolejne zakupy w centrum.

 

Dla tych, którzy nie przepadają za samodzielnym pakowaniem prezentów, Centrum Janki przygotowało specjalną dekoratornię. Pojawi się ona przy Restauramie i pozwoli na efektowne zapakowanie prezentów dla bliskich. By bezpłatnie skorzystać z tej usługi, wystarczy jedynie okazać paragon na kwotę min. 150 zł. Dekoratornia czynna będzie od 6 do 23 grudnia.

 

Wśród świątecznych atrakcji w Centrum Janki każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zdecydowanie warto zajrzeć tam w najbliższym czasie. Kreatywne aktywności dla całej rodziny pozwolą zdobyć piękne wspomnienia i uczynić ten szczególny okres w roku jeszcze bardziej wyjątkowym.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl