Klockowa przygoda: Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo


Klockowa przygoda: Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo
2023-12-06
W dniach 9-10 grudnia 2023 roku Galeria Bemowo zaprasza na zimową edycję wystawy klocków LEGO®.

Na mieszkańców Bemowa i okolic czeka ponad 40 niepowtarzalnych modeli zbudowanych z najsłynniejszych klocków świata. Autorami zaprezentowanych na wystawie makiet są AFOLe (Adult Fan of Le­go, czy­li do­ro­śli fa­ni LEGO®), zrzeszeni w klu­bie WAWLUG.

 

Jak co roku przed Gwiazdką, Galeria Bemowo przygotowała atrakcje dla miłośników najpopularniejszych klocków świata. W Spotykalni w Galerii Bemowo będzie można zobaczyć imponujące, 4-metrowe miasteczko zbudowane z klocków LEGO®, gdzie każdy detal skrywa pasję i precyzję. Uczestnicy wystawy będą również mogli zachwycić się wyjątkowym modelem Polar Express i przeżyć niesamowitą przygodę w świecie miniatur. Serce wystawy to także zajmująca powierzchnię blisko 5 m2 makieta z serii LEGO Adventurers, która to seria obchodzi w tym roku swoje 25. urodziny.

 

Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo to coś więcej niż zbiór modeli – to podróż przez czas i przestrzeń, gdzie każdy klocek opowiada swoją unikalną historię. Fani LEGO® będą też mogli odkryć magiczne średniowieczne nabrzeże Raven’s Wharf, poczuć ducha dawnych miast dzięki kolekcji retro samochodów i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia w tym klockowym raju.

 

Wstęp na wystawę klocków LEGO jest bezpłatny. Wystawa odbędzie się w sobotę 9 grudnia w godz. 10.00-18.00 oraz w niedzielę 10 grudnia w godz. 10.00-16.00. To niepowtarzalna okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, pełnej twórczego ducha i niezapomnianych wrażeń.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl