Kolorowa gra Zuma online za darmo


Kolorowa gra Zuma online za darmo
2018-05-30
Zuma - ulubiona gra użytkowników w bardzo różnym wieku i statusie społecznym. Nie musisz się rejestrować, aby grać w Zuma. Możesz po prostu wejść tutaj i cieszyć się perypetiami z życia legendarnej żaby.

Przeczytaj również:
Pod wpływem fascynacji Zumą upadli zarówno dorośli, jak i dzieci. Ta gra ma miliony fanów na całym świecie. Od dawna jest uważany za najlepszy rozwój programistów-graczy i zarobił ogromne pieniądze ze względu na swoją popularność. Dziś ma kilkadziesiąt klonów.
Gra przyciąga przede wszystkim różnorodność opcji, kolorowy design, łatwość nawigacji. W wielu darmowych grach Zuma można grać na stronie http://www.gryzuma.com - Zuma Deluxe, Revenge, Luxor i inne. Nie wymaga specjalnych programów i ogromnej pamięci. Aplikacja działa na dowolnym komputerze lub nowoczesnym telefonie.
Zuma Deluxe - jedna z najbardziej złożonych opcji gry. Jego celem jest odnalezienie starożytnych sekretów żaby i ochrona cywilizacji. Dla żaby jest łańcuch kolorowych kulek, które muszą zostać zniszczone. Podczas gry otrzymuje się wiele bonusów, pomagając wygrać i zdobyć więcej punktów.
Kolejna z najlepszych gier tego gatunku, to z pewnością Zuma's Revenge - jaśniejsza, bardziej wyrafinowana zabawka. W którym, przy okazji, możesz grać zarówno online, jak i pobierać na swój komputer za darmo.
Również w trzech najlepszych gier, zgodnie z naszym portalem, to indyjski Zuma, Luxor, Zuma 2. Zabawka została zaprojektowana w taki sposób, że natychmiast zanurzyć się w tajemniczy świat starożytnych cywilizacji. Wszystko dzięki pięknu grafiki i oczywiście słoniom, które z pewnością znajdą się w grze!
Tajemnicze katakumby, pomysłowe labirynty, niebezpieczne pułapki - wszystko to daje Zumie własny, wyjątkowy styl. Rytmy muzyki dawnej, w połączeniu z ryzykiem wpadnięcia w otchłań, nadają szczególny urok tej grze. Pełna wersja gry zawiera wszystkie etapy wędrówki po starożytnej cywilizacji. Trzeba przejść przez wszystkie gry, aby wygrać w końcu i zdobyć główną nagrodę.
Ponadto gra Zuma Deluxe ma kilka małych sztuczek dla użytkowników. Na przykład, klikając prawym przyciskiem myszy, możesz zmienić kolor piłki, która ma zamiar "splunąć" żabę. Ponadto, w celu określenia, jakiego rodzaju „skorupy” jest teraz wyświetlany na atak, to jest możliwe, zwracając uwagę na grzbiecie żaby, ponieważ centralna część jest podświetlona z odpowiednim kolorem.

Zuma jest dobra, ponieważ możesz nacisnąć przerwę i sprawić, by twoje sprawy wróciły do ​​niej, aby kontynuować zdobywanie punktów.
Możesz grać w Zuma Deluxe online pod adresem http://www.gryzuma.com za darmo i bez rejestracji. Strzelanie do ciągle rosnącego i pędzącego węża nie jest prostym zadaniem. Ale to takie ekscytujące! Warto ćwiczyć, ponieważ tak ekscytujące jest przechodzenie przez wszystkie trasy do końca.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ZumaSpiele

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl