Koniec ze żmudnym usuwaniem szronu na szybach w aucie!


Koniec ze żmudnym usuwaniem szronu na szybach w aucie!
2023-11-24
Z akumulatorowymi skrobaczkami od Kärcher problem rozwiązany.

Czy zdarzyło Ci się zacząć dzień od niekończącej się walki z oblodzeniem szyb samochodu? Teraz już nie musisz się tym zamartwiać! Akumulatorowa skrobaczka do szyb EDI 4 od Kärcher pozwoli szybko i efektywnie pozbyć się uporczywych warstw lodu. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również unikniesz stresu i zmęczenia związanego z tradycyjnymi metodami usuwania szronu.

Zima już niestraszna!

Inteligentna funkcja przełączania z trybem gotowości zapewnia urządzeniu automatyczny start. Wystarczy delikatnie docisnąć skrobaczkę do szyby, a dysk z obracającymi się szybko plastikowymi ostrzami wykona całą pracę.

Co więcej, 550-gramowa skrobaczka do szyb EDI 4 zatrzymuje się automatycznie, gdy tylko podniesiemy ją i nie będzie miała kontaktu z szybą. Po użyciu tego innowacyjnego urządzenia szyby są idealnie czyste – nie ma smug ani pozostałości lodu.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu, zabezpieczonemu przed samorozładowaniem, urządzenie może pozostać w pojeździe przez dłuższy czas i jest zawsze gotowe do użycia. Zaślepka zapewnia bezpieczne przenoszenie i przechowywanie. Gdy ostrza się zużyją można je łatwo wymienić bez większego wysiłku i bez korzystania z narzędzi.

Ładowanie odbywa się wygodnie za pomocą dostarczonego kabla ładującego. Po pełnym naładowaniu bateria wystarcza na około 15 minut pracy.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

zuzkrzew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl