Kreatywne warsztaty, konkursy i prezenty już w grudniu w Europie Centralnej


Kreatywne warsztaty, konkursy i prezenty już w grudniu w Europie Centralnej
2023-12-06
Rodzinna zabawa i kreatywne aktywności – to wszystko czeka na klientów Europy Centralnej już 8 i 9 grudnia. W galerii odbędą się dwudniowe warsztaty tworzenia bożonarodzeniowych stroików, które pozwolą wykreować unikalne ozdoby i będą okazją do rodzinnego celebrowania przedświątecznych chwil.

Z początkiem grudnia Europa Centralna przygotowała dla swoich klientów świąteczne atrakcje. W najbliższy piątek i sobotę 8 i 9 grudnia w galerii odbędą się warsztaty tworzenia stroików.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Rodzinne zajęcia zapewnią nie tylko dobrą zabawę w przedświątecznym czasie, ale również naukę nowych umiejętności. Zaś własnoręcznie zrobione, unikalne dekoracje, pozwolą stworzyć w domu magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Twórcze aktywności będą odbywały się w grupach, zatem każdy będzie mógł wybrać dogodną dla siebie godzinę. Aby uczestniczyć w warsztatach należy zapiać się do programu lojalnościowego Centralnie Fajna Karta oraz zgłosić swój udział w wybranej godzinie zajęć, na fanpage’u Europy Centralnej na Facebooku. Spóźnialscy, którzy przegapią facebookowe zapisy, również będą mogli dołączyć do warsztatów - jeśli tylko zostaną wolne miejsca.

Poza kreatywnymi aktywnościami centrum przygotowało jeszcze inne niespodzianki. Od 1 do 23 grudnia, w galerii odbędzie się wyjątkowy konkurs. Dzięki specjalnej mapie uczestnicy zabawy mogą podążać śladami Świętego Mikołaja i odkrywać ciekawostki pozostawione przez niego w punktach rozrywkowych Europy Centralnej.  Zadanie polega na odnalezieniu ukrytych ciekawostek, zgadywaniu, czy podane informacje są prawdziwe, a następnie zbieraniu na konkursowym kuponie pieczątek z miejsc oznaczonych na mapie. Po zdobyciu wszystkich pieczątek należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe, wpisując ją na kuponie, a na koniec wrzucić go do urny. Zabawa trwa do 23 grudnia. Spośród wszystkich kuponów, komisja konkursowa wybierze pięć zwycięskich, na których znalazły się wszystkie pieczątki oraz najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie „Czy wierzysz czy nie wierzysz w Świętego Mikołaja i dlaczego?”. Podążanie śladami Mikołaja przyniesie z pewnością wiele frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym i da szansę na otrzymanie atrakcyjnych prezentów, wśród których są między innymi bilety do wszystkich Śląskich Atrakcji w Europie Centralnej.

Kolejną okazją do zdobycia prezentów będzie świąteczna akcja, w której klienci mogą wymieniać paragony na podarunki. Osoby, które w dniach od 1 do 23 grudnia zrobią zakupy za kwotę od 100 do 500 zł na maksymalnie 2 paragonach, zarejestrują się w programie Centralnie Fajna Karta, będą mogły odebrać świąteczny upominek. Nagrody będą wydawane
w każdą sobotę i niedzielę handlową, aż do 23 grudnia, na stoisku promocyjnym w godzinach od 12:00 do 20:00.

Grudniowe atrakcje w Europie Centralnej przyniosą uczestnikom wiele pozytywnych wrażeń, okazji do miłego spędzenia czasu oraz otrzymania upominków. Szczegóły i regulaminy wszystkich akcji dostępne są na stronie internetowej w zakładce aktualności.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl