Kuehne+Nagel otwiera nowy obiekt w Szczecinie dla klienta z branży automotive


2023-12-20
Kuehne+Nagel otworzyło nową lokalizację logistyki kontraktowej w Szczecinie. Z dedykowanego centrum dystrybucyjnego dla klienta są obsługiwane części zamienne dla branży motoryzacyjnej.

Zespół Kuehne+Nagel zarządza pełnym łańcuchem dostaw klienta – od organizacji transportów morskich i rozładunku kontenerów w lokalizacji poprzez odprawę celną, aż po przechowywanie i zarządzanie zapasami części zamiennych. Wśród zadań zespołu jest przygotowywanie i pakowanie zamówień oraz ich sprawne wydawanie do wszystkich magazynów, warsztatów i lokalizacji w europejskiej sieci klienta. Firma jest odpowiedzialna również za integrację przewoźników w celu dostaw towarów do finalnych odbiorców z segmentu B2B. Kuehne+Nagel oferuje szereg usług dodanych, które dodatkowo ułatwią działalność klienta. Są to m.in. etykietowanie oraz wstępna kontrola jakości produktów.

Wybór lokalizacji magazynu w Szczecinie był rezultatem optymalizacji łańcucha dostaw. Bliskość głównych dróg krajowych oraz portu zapewnia możliwie najbardziej efektywną obsługę przesyłek klienta.

„Stworzenie całościowego łańcucha dostaw dla klienta pozwoli zwiększyć wydajność procesów logistycznych i skrócić czas dostawy zarządzanych towarów do minimum. Zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw części zamiennych jest jedną z mocnych stron Kuehne+Nagel. Jesteśmy przekonani, że nowe operacje logistyczne w Szczecinie przyniosą korzyści zarówno naszemu partnerowi, jak i jego klientom" – skomentował Christophe Le Corre, Dyrektor Logistyki Kontraktowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl