MAGIA PONAD PODZIAŁAMI. GWIAZDKA SERC JUŻ W TEN PIĄTEK!


MAGIA PONAD PODZIAŁAMI. GWIAZDKA SERC JUŻ W TEN PIĄTEK!
2023-12-06
Czy wiesz, że możesz być gwiazdą koncertu, który zmienia świat na lepsze? Tak, to możliwe! Wystarczy, że kupisz bilet-cegiełkę na 20. edycję Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc, który odbędzie się 8 grudnia, o godzinie 18.00, w Raciborskim Centrum Kultury.

Cały dochód z przedsięwzięcia przeznaczony jest na pomoc dzieciom. Także w tym roku gra toczy się właśnie o to, by pomóc jak największej liczbie osób.

 To niezwykłe wydarzenie, które łączy w sobie sztukę, rozrywkę i dobroczynność. To również niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na scenie znane i cenione osoby, które zaprezentują się w różnych rolach i stylach: przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele instytucji, działacze społeczni.

Będzie coś do śmiechu, ale nie zabraknie też ambitnych występów. Tylko podczas tego wydarzenia dzieje się prawdziwa magia, ponad podziałami politycznymi. Wszystko po to, by pomóc potrzebującym dzieciom.

Koncert będzie utrzymany w konwencji popularnych programów telewizyjnych, takich jak Mam Talent, The Voice of Poland, Szansa na Sukces, czy Taniec z Gwiazdami. Wśród wykonawców są m.in. Marzena Korzonek, która zachwyca swoim niezrównanym głosem i urokiem. To jedyny w swoim rodzaju taki występ, tylko podczas Gwiazdki Serc.

Przed raciborską publicznością zaprezentuje się także Andrzej Biliński, finalista The Voice of Senior. Na tym nie koniec atrakcji! Jesteście ciekawi, jaką akcję zaprezentuje zespół porodówki raciborskiego szpitala? W jakie role wcielą się wicestarosta Marek Kurpis i wiceprezydent Dawid Wacławczyk? Czy Wiewióry z Kultury schrupią Was swoim głosem jak orzeszki? Sprawa dla Reportera, Randka w Ciemno, 997 zaprezentują się przed publicznością w zupełnie nowych wersjach! Kto jeszcze będzie? Tego dowiecie się na miejscu!

Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc to nie tylko świetna zabawa, ale także szansa na zrobienie dobrego uczynku przed świętami. Jest to wydarzenie, w którym to właśnie publiczność gra główną rolę, ponieważ cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony jest na pomoc potrzebującym dzieciom. Do tej pory dzięki Gwiazdce Serc udało się zrobić wiele dobrego, np. dofinansować zakup sprzętów i turnusów rehabilitacyjnych, wyposażenie placówek opiekuńczych dla dzieci i osób niepełnosprawnych, w tym Domu Samotnej Matki z Dzieckiem Maja, sfinansować obiady szkolne oraz stypendia. Także w tym roku organizatorzy liczą na to, że uda się pomóc jak największej liczbie dzieci.

Bilety-cegiełki można nabyć w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej i Raciborskim Centrum Kultury. Organizatorem jest Raciborska Izba Gospodarcza przy wsparciu Młodzieżowego Domu Kultury i RCK. Występujący i organizatorzy robią to pro-bono. Będzie to już XX edycja wydarzenia, którego pomysłodawczynią jest Dorota Stasiowska-Woźniak.

Nie zwlekajcie i kupcie bilety-cegiełki już dziś! Nie tylko zrobicie coś dobrego dla innych, ale także zapewnicie sobie niezapomniane wrażenia. Zapraszamy 8 grudnia, na 20. edycję Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc!


Kontakt w sprawie biletów:

Raciborska Izba Gospodarcza

tel: 32 415 51 89,

e-mail: rig@rig-raciborz.pl

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/Raciborska.Izba.Gospodarcza

https://www.facebook.com/GwiazdkaSerc

www.rig-raciborz.pl

Tekst: Aleksandra Dik

Autor plakatów: Julia Anna Parzonka

 

* * *

Kontakt:

Raciborska Izba Gospodarcza

ul. Króla Stefana Batorego 7, I p.

47-400 Racibórz

tel: 32 415 51 89

e-mail: rig@rig-raciborz.pl

www.rig-raciborz.plKontakt dla mediów:

Aleksandra Dik Adventure Media

ul. Króla Stefana Batorego 7, III p.

tel: 604 231 738

e-mail: aleksandradik@adventure.media.pl

www.adventure.media.pl 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl