Mikołajkowe atrakcje w Atrium Kasztanowa


2023-11-24
Mikołajkowe atrakcje w Atrium Kasztanowa

Idą święta! Już teraz poczujcie ich zapach, wypiekając wspólnie z nami świąteczne ciasteczka! Zapraszamy Was 2 grudnia do Atrium Kasztanowa na warsztaty pieczenia i dekorowania słodkich wypieków. Przygotujcie się w tym dniu na więcej atrakcji! Dla najmłodszych mieszkańców Piły to będzie doskonała okazja, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem, a także szansa dla tych, którzy jeszcze tego nie uczynili, na wrzucenie listu do mikołajowej skrzynki. Autorzy trzech najpiękniejszych liścików otrzymają praktyczne gadżety świąteczne.

 

Pachnąca lasem choinka, migocące, kolorowe światełka i dźwięk kolęd – to wszystko tworzy wyjątkowy nastrój. Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku, pełen radości i wzruszeń, poprzedzony jednakże intensywnymi działaniami. Już na początku grudnia również Atrium Kasztanowa rozpoczyna przygotowania do tego niezwykłego okresu, wprowadzając magiczną atmosferę do swoich wnętrz.

 

W przedmikołajkową sobotę zainicjują go atrakcje zaplanowane dla małych gości. To tutaj, w zaaranżowanej świątecznej scenografii, w godzinach popołudniowych odbywać się będą warsztaty pieczenia i dekorowania ciasteczek, które poprowadzi ekipa elfów. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły dekorować wypieki używając do tego kolorowych cukierków i polew. Ciasteczka będą wypiekane przez pracowitą elfinkę na bieżąco, aby zapewnić ich odpowiednią ilość. W trakcie warsztatów w każdą godzinę zostanie upieczonych i udekorowanych około 200 sztuk ciasteczek. Uczestnicy będą mogli zabrać do domu gotowe wypieki, zapakowane w celofan.

 

Dla najmłodszych zaplanowano także spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikiem elfem. Przybysz z Bieguna Północnego będzie czekał na dzieci w zaaranżowanej, przytulnej strefie, przypominającej pokój Świętego Mikołaja. Na miejscu maluchy będą mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Z myślą o naszych pociechach stanie także specjalna skrzynka, do której będą mogły wrzucić listy zaadresowane do Świętego Mikołaja. Autorzy trzech najpiękniejszych z nich, nagrodzeni zostaną praktycznymi upominkami - urządzeniami do wypiekania babeczek.

 

- Zapraszamy wszystkich w sobotę do odwiedzenia Atrium Kasztanowa, gdzie będzie można oderwać się na chwilę od przedświątecznej krzątaniny, uczestnicząc w spotkaniu z Mikołajem czy też w warsztatach kulinarnych. Wspólne przygotowywanie ciasteczek to przede wszystkim świetna zabawa dla dzieci, ale także rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych. To również idealna okazja na kreatywny sposób spędzenia czasu rodziców ze swoimi pociechami w miłej i świątecznej atmosferze, która, jak co roku, panuje u nas już od Mikołajek – mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Warsztaty kulinarne odbędą się w Atrium Kasztanowa w sobotę 2 grudnia, w  godz. 12.00- 17.00. Miejscem ich lokalizacji będzie główny hol w centrum. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl