Moc świątecznych atrakcji w Legnicy


Moc świątecznych atrakcji w Legnicy
2023-12-07
Już czas rozpocząć świąteczne przygotowania! Mogą pomóc w nich rodzinne warsztaty, które w sobotę 9 grudnia odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Legnica.

Na najmłodszych oraz ich rodziców czeka moc atrakcji – studio świątecznej animacji poklatkowej, słodkie warsztaty dekorowania pierników oraz warsztaty kreatywne, podczas których powstaną świąteczne ozdoby i kartki. Wiele emocji z pewnością dostarczy spotkanie z Mikołajem. Wstęp wolny.

Wyjątkowa świąteczna atmosfera zagości 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Legnica. Na dzieci i ich rodziców czeka moc emocji i wyjątkowe atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Warsztaty animacji poklatkowych

Marzysz o tym, żeby podarować bliskim coś wyjątkowego? Takim prezentem z pewnością będzie świąteczna historia opowiedziana filmem w technice animacji poklatkowej. Jest to technika, z której korzystali twórcy pierwszych filmów. Podczas warsztatów w Centrum Handlowym Auchan Legnica w profesjonalnym studiu animacji poklatkowej maluchy przyjrzą się procesowi powstawania produkcji – od początkowego pomysłu do realizacji, a także stworzą własne animowane projekty. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach: najpierw dzieci zaprojektują wykonają plansze, które będą tłem historii, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie przygód. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także udostępnione na serwerze do pobrania w domu. 

Spotkanie z Mikołajem 

W sobotę 9 grudnia Centrum Handlowe Auchan Legnica odwiedzi Mikołaj. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii w pasażu Centrum Handlowego Auchan Legnica wyjątkowy gość zasiądzie na fotelu i opowie dzieciom najpiękniejsze świąteczne baśnie i historie z całego świata. Dzieci będą mogły powiedzieć Mikołajowi o swoich wymarzonych prezentach, a ten podaruje im słodkie upominki. Będzie to również okazja do zrobienie zdjęcia z Mikołajem. 

Dekorujemy świąteczne pierniczki

Ze świętami Bożego Narodzenia kojarzą nam się zapachy słodkich wypieków i korzennych przypraw. Podczas świątecznego spotkania w Centrum Handlowym Auchan Legnica będzie można własnoręcznie udekorować słodkie pierniczki. 

Tworzymy ozdoby i kartki świąteczne 

Już wkrótce ozdobimy domowe choinki. Wiele radości daje zawieszenie na drzewku własnoręcznie wykonanych ozdób. Będzie można je wykonać podczas świątecznego spotkania w Centrum Handlowym Auchan Legnica. Chętni będą mogli również stworzyć bożonarodzeniowe kartki, które wysłane sprawią wiele radości najbliższym. 

Atrakcją dla uczestników w każdym wieku będzie również wystawa, dzięki której będzie można poznać świąteczne zwyczaje i tradycje w różnych rejonach Polski. 

Świąteczne spotkanie odbędzie się w 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Legnica przy ulicy Roberta Schumana 11 od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl