Muzyczne walentynki pełne smaków i miłości w Elektrowni Powiśle


Muzyczne walentynki pełne smaków i miłości w Elektrowni Powiśle
2024-02-12
Luty to miesiąc, w którym serca biją mocniej, a gesty i słowa nabierają wyjątkowego znaczenia.

I choć słońce za oknem nie ogrzewa zimowych dni, walentynki są okazją do rozgrzania atmosfery. W jej rozpaleniu pomoże cała gama atrakcji w Elektrowni Powiśle: jazzowy koncert walentynkowy z miłosnymi piosenkami, menu pełne miłości od szefów kuchni czy niezwykłe dekoracje idealne do pamiątkowych zdjęć. A na tych, którzy chcą obdarować czułością samych siebie, czekają specjalne zabiegi w strefie Beauty Hall.

Walentynki to nie tylko okazja do obdarowywania się prezentami, ale przede wszystkim moment refleksji nad miłością i bliskością, a także chwila do zatrzymania się w zabieganej codzienności i okazania czułości najbliższym i… samym sobie. Z tej okazji 14 lutego w Elektrowni Powiśle będzie można skorzystać z różnych atrakcji.

Na scenie młodych talentów w Food Hallu 14 lutego o godz. 19:00 pojawi się JSP Trio. Kolektyw zagra najpiękniejsze miłosne piosenki w jazzowej odsłonie. Specjalnie z tej okazji barmani przygotowali również koktajle w formie miłosnych eliksirów. Wstęp na walentynkowy koncert jazzowy jest bezpłatny, istnieje możliwość rezerwacji miejsc w barze Kandela.

Szefowie kuchni dobrze wiedzą, że do serca najłatwiej trafić… przez żołądek. Dlatego 14 lutego w restauracjach na terenie Elektrowni Powiśle będzie można spróbować walentynkowego menu. Tres Toros zabierze smakoszy w świat hiszpańskich smaków, Madre odkryje tajemnice włoskiej kuchni, PaTaThai zaserwuje dania z bogatej w afrodyzjaki kuchni azjatyckiej, restauracja Pełną Parą zaczaruje potrawami w odcieniach czerwieni, a Dym rozpali kubki smakowe autorskimi zestawami w wersji mięsnej i rybnej. Milk Bar natomiast przygotował całą ofertę walentynkowych słodkości nie tylko w kształcie serca. Dodatkową atrakcją do obiadu lub kolacji mogą być pamiątkowe zdjęcia wykonane na tle walentynkowych dekoracji – na przykład w Madre czy Milk Barze, którego witryna została wypełniona niezliczoną ilością czerwonych balonów w kształcie serca.

Święto Zakochanych można celebrować również samemu, otaczając się czułością – na przykład w Beauty Hall. Koncepty kosmetyczne przygotowały walentynkowe oferty, a wśród nich zabiegi laserowe w Beauty Skin, produkty z Lycon Skin czy vouchery walentynkowe do realizacji w Warszawskiej Izbie Lordów.

A dla tych, którzy chcą zaskoczyć najbliższych i samych siebie, przygotowano specjalne niespodzianki. Na instagramowych profilach Elektrowni Powiśle i Food Hall Powiśle trwają kreatywne konkursy, w których można wygrać zaproszenia do restauracji i vouchery do platformy eventowej. Na odwiedzających Beauty Hall również czeka akcja, w ramach której można zdobyć voucher do wybranego salonu.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl