Newline Interactive zaprezentuje nowości na targach BETT 2024 i ISE 2024


Newline Interactive zaprezentuje nowości na targach BETT 2024  i ISE 2024
2023-12-15
Nowe produkty Newline Interactive zostaną zaprezentowane w styczniu 2024r. na dwóch międzynarodowych imprezach targowych w Londynie i Barcelonie. Jako wiodący dostawca monitorów interaktywnych firma na nowo definiuje interaktywne nauczanie i współpracę zapewniając szeroką gamę rozwiązań.

Nowe urządzenia Newline Interactive posiadają certyfikat Google EDLA co wiąże się z płynną
i bezproblemową integracją z ekosystemem Google. Dla nauczycieli oznacza to szybki dostęp do używanych na co dzień narzędzi i nieskrępowaną współpracę, oraz wygodę przechowywania i udostępniania treści przy użyciu Dysku Google. Korzystanie z pełnego pakietu Microsoft 365 za pośrednictwem Sklepu Google Play daje dostęp do popularnych aplikacji pozwalających na edycję dokumentów czy Microsoft Teams do komunikacji. Co ważne certyfikat Google EDLA to gwarancja zgodności z najnowszymi aktualizacjami
i funkcjami Google. Oznacza to  początek nowej ery niezawodności, bezpieczeństwa
i wydajności.

Najnowsze urządzenia - Newline Lyra Pro i Elara Pro będą wyposażone w usługi Google dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu Android 13. Zapewnia on ulepszone funkcje, bardziej płynną pracę i większą wydajność. Nowym urządzeniom towarzyszy gama starannie zaprojektowanych akcesoriów oraz oprogramowania. Poczynając od kompletnego rozwiązania edukacyjnego Engage 3.0 po nowe, intuicyjne aplikacje – służące współpracy
i zwiększeniu zaangażowania i produktywności.

Oprócz nowych monitorów Newline Interactive zaprezentuje nową kamerę 4k AI i dzięki Newline Click2Cast pokaże jak poprawić jakość współpracy.

Już w styczniu 2024 r. będzie można poznać przyszłość technologii interaktywnych, wziąć udział w demonstracjach na żywo i porozmawiać z ekspertami w Londynie i w Barcelonie na stoiskach Newline Interactive.

Na targach BETT – 24-26 stycznia 2024 - ExCel London – stoisko nr NK20

Na targach ISE – 30 stycznie – 2 lutego 2024 - Fira Barcelona – stoisko nr 2R300

 

W 2023 r. Newline Interactive oraz Agraf Sp. zo.o. zyskały prawo do korzystania z tytułu : „PARTNER PROGRAMU Laboratoria Przyszłości”. Monitory interaktywne Newline Lyra oraz Newline FLEX trafiły do Showroomu Laboratoriów Przyszłości w Warszawie i Wrocławiu.

 

Więcej o Newline - www.newline-interactive.com/pl

YT - https://www.youtube.com/channel/UC7pZwRIyx7OVPfpfp_c81mg

FB – https://www.facebook.com/NewlinePolska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/newline-interactive-polska

Kontakt poland@newline-interactive.com

Dystrybutor na Polskę: Agraf sp. z o. o. https://agraf-it.pl/​ tel.: +48 42 25 03 185 info@agraf.com.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl