Nowoczesne technologie w architekturze – seminaria dla architektów


Nowoczesne technologie w architekturze – seminaria dla architektów
2011-05-20
W Łodzi (31 maja), w Szczecinie (15 czerwca) i w Gorzowie Wielkopolskim (16 czerwca) odbędą się bezpłatne seminaria dla architektów dotyczące zastosowania szkła i systemów szklenia w zrównoważonej architekturze. Podczas seminariów specjaliści firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują najnowsze technologie, których wykorzystanie w projektach budowlanych przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii oraz podnosi wartość planowanej inwestycji.

Prezentacje dotyczyć będą m.in. rozwiązań w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich roli w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Uczestnicy poznają także najnowsze realizacje architektoniczne, w których zastosowano prezentowane technologie.

„Szkło jest jednym z ważniejszych elementów wpływającym na efektywność energetyczną budynku, branym pod uwagę w systemach certyfikacji LEED i BREEAM" - podkreśla Jolanta Lessig, Kierownik Komunikacji Marketingowej w Pilkington Polska. - „Najnowsze produkty umożliwiają osiągnięcie znakomitej izolacyjności cieplnej przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej przepuszczalności światła i efektywnej ochrony przed słońcem".

Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie:
http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/seminars+for+architects.htm

Kolejne spotkania odbędą się w okresie wrzesień - grudzień br. w Kielcach, Częstochowie, Legnicy, Zakopanem i Bielsku-Białej.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl