Nowość – kompleks Rumia Centralna już w sprzedaży!


2023-12-18
Trójmiejski deweloper INPRO wprowadził do sprzedaży nową inwestycję Rumia Centralna.

Osiedle zlokalizowane będzie przy ul. Sobieskiego w Rumi. Pięcioetapowa inwestycja obejmie łącznie 6 budynków z lokalami mieszkalnymi, pasażem handlowo-usługowym oraz licznymi udogodnieniami i rozbudowaną strefą rekreacyjną wkomponowaną w zrewitalizowane nabrzeże rzeki Zagórska Struga. Zakończenie budowy I etapu zaplanowane jest na koniec października 2025 roku.

Rumia Centralna to inwestycja złożona z 6 budynków, które powstaną w V etapach. W ramach pierwszej fazy zrealizowany zostanie budynek D, składający się z dwóch części: niższej (liczącej 9 kondygnacji naziemnych) i wyższej (liczącej 11 kondygnacji naziemnych). Budynek będzie obejmował 96 lokali mieszkalnych oraz 6 usługowych. W ofercie dostępne są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe. Do lokali przynależeć będą przestronne balkony, loggie oraz tarasy, pozwalające na podziwianie okolicy.

We wszystkich budynkach zaprojektowano duże, reprezentacyjne hole wejściowe. Każdy obiekt będzie wyposażony w nowoczesne windy, boksy, wózkarnie i rowerownie. Na terenie inwestycji powstanie 736 miejsc parkingowych w 2 budynkach garaży oraz 62 miejsca naziemne. Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle będzie objęte całodobowym monitoringiem.  

Centralny punkt projektu będzie stanowiło wewnętrzne patio, którego bogata zieleń w połączeniu z elementami małej architektury stworzy nie tylko piękną warstwę wizualną, ale także doskonałe miejsce do odpoczynku. Właśnie na jego obszarze powstanie m.in. plac zabaw, bawialnia, strefa fitness oraz zielona przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców. Ponadto na terenie kompleksu Rumia Centralna przewidziano bogato rozbudowany pasaż handlowo-usługowy.

INPRO w porozumieniu z Gminą Miejską Rumia wykona również rewitalizację sąsiadującego z inwestycją brzegu rzeki Zagórska Struga. Planowana przebudowa nadrzecznych terenów znacznie uatrakcyjni infrastrukturę miejską Rumi. Cała przestrzeń, obejmująca zarówno obszar miejski, jak i teren inwestycji, stworzy spójną całość, wpływając pozytywnie na polepszenie wyglądu oraz funkcjonalności okolicy, a także zapewniając ogólnodostępne miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Sobieskiego w urokliwej Rumi, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. W jego najbliższym otoczeniu znajdują się wszystkie przydatne na co dzień miejsca, takie jak szkoła, przedszkole, apteka, paczkomat, stacja paliw, Urząd Miasta, a nawet obejmująca liczne sklepy, restaurację, siłownie czy kino Galeria Rumia oraz park z przyrządami do ćwiczeń street workout i placem zabaw. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacyjnej trójmiejska aglomeracja jest w zasięgu krótkiej jazdy samochodem lub komunikacją publiczną.

W aktualnej ofercie dostępnych jest 96 lokali w cenach już od 10 692 zł/m2 brutto. Zakończenie budowy zaplanowane jest 30.10.2025 roku.

https://www.inpro.com.pl/rumia-centralna/nowe-mieszkania-rumia 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl