OCHNIK ponownie otwiera się dla klientów CH Focus


2023-11-24
OCHNIK ponownie otwiera się dla klientów CH Focus - w najnowszym koncepcie i nowej lokalizacji

Już wkrótce salon OCHNIK przywita klientów CH Focus w nowej lokalizacji i w nowym koncepcie. Prace wykończeniowe idą pełną parą, gdyż ponowne otwarcie sklepu zaplanowano na 24 listopada. Dzięki przeprowadzce salon zyskał większą przestronność i  funkcjonalność, zapewniając klientom bardziej komfortowe zakupy. Jest to obecnie największy salon firmy OCHNIK w Bydgoszczy i z najszerszą ofertą. Lokal zajmuje powierzchnię 330 m kw. i usytuowany jest na parterze, w pobliżu sklepu Guess.

 

Wystrój nowego sklepu jest odzwierciedleniem nowego konceptu marki, zakładającego wyodrębnienie strefy odzieżowej i galanteryjnej. Dzięki większej powierzchni handlowej oferta sklepu została poszerzona o nowy, bogatszy asortyment. W salonie OCHNIK klienci znajdą okrycia wierzchnie, modną odzież i dodatki, obuwie i torebki, skórzane paski i rękawiczki oraz nowoczesne walizki i akcesoria podróżne.

 

Otwarcie salonu w nowej lokalizacji zbiega się z okresem wyprzedaży. Z tej okazji w dniach 24-27 listopada sklep zaplanował dla klientów atrakcyjne promocje. Dodatkowo marka przygotowała salon kiermaszowy ze specjalnymi rabatami, który będzie działał w dotychczasowej lokalizacji sklepu od 24 listopada do końca stycznia.

 

W związku z przeniesieniem sklepu OCHNIK do nowego, większego lokalu, kupujący zyskują łatwiejszy dostęp do bogatej oferty tej marki. Wierzymy, że dogodna lokalizacja, a także funkcjonalna i dobrze zaaranżowana powierzchnia salonu, zapewnią naszym klientom i gościom jeszcze bardziej komfortowe zakupy. Odwiedzając CH Focus w nadchodzący weekend, będzie doskonała okazja, aby zajrzeć do sklepu OCHNIK i zainspirować się pomysłami na święta czy skorzystać z atrakcyjnych promocji mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w  Bydgoszczy.

 

OCHNIK gości na rodzimym rynku od 1989 roku. Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowo-galanteryjnych. Jej produkty wyróżnia doskonała jakość, niepowtarzalne wzornictwo oraz perfekcyjne wykończenie. Bogaty asortyment dostępny jest aktualnie w 122 salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym i umożliwia skompletowanie damskiej i męskiej garderoby od stóp do głów.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl