Odwiedź bożonarodzeniowy jarmark i przygotuj wymarzone święta!


Odwiedź bożonarodzeniowy jarmark i przygotuj wymarzone święta!
2023-12-14
Różnorodne rękodzieło, biżuterię artystyczną, ozdoby oraz zabawki będzie można znaleźć na bożonarodzeniowym jarmarku, który już w piątek 15 grudnia rozpocznie się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska. Zakupy na stoiskach będzie można robić do soboty 23 grudnia.

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! 

Od piątku 15 grudnia do niedzieli 23 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska na stoiskach regionalnych twórców i rzemieślników czeka wiele wyjątkowych produktów. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna, naturalne mydła czy ręcznie wykonane ozdoby i zabawki. Tych, którzy już szykują świąteczne smakołyki na świąteczny stół, z pewnością zainteresuje dostępna na jarmarku bogata oferta naturalnych miodów. 

Świąteczny jarmark odbędzie się od piątku 15 grudnia do soboty 23 grudnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Stoiska będą dostępne w pasażu centrum handlowego w godzinach pracy obiektu, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do 21.00, a w niedzielę handlową 17 grudnia od godziny 9.30 do godziny 19.30. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl