Pasaż Łódzki rozdaje na Święta 2000 zł i inne prezenty


Pasaż Łódzki rozdaje na Święta 2000 zł i inne prezenty
2023-12-04
Pasaż Łódzki organizuje świąteczną akcję, w której klienci będą mieli szansę wygrać wiele atrakcyjnych upominków. Czeka m.in. 2000 zł, do wydania np. na bożonarodzeniowe zakupy, karty przedpłacone, bilety na Wystawę Pająków, vouchery do Parku Miliona Świateł oraz innych punktów rozrywkowych.

W grudniowym czasie przedświątecznych zakupów i wyboru podarunków dla najbliższych, Pasaż Łódzki postanowił obdarować swoich klientów wyjątkowymi prezentami.

Od 1 do 17 grudnia, w galerii odbędzie się akcja, w której klienci będą mogli rejestrować paragony za zrobione w sklepach centrum zakupy. Osoba, która w tym czasie zarejestruje największą liczbę paragonów wygra zabawę i otrzyma od galerii nagrodę gotówkową w wysokości aż 2000 zł.

Czas świątecznych przygotowań jest zawsze bardzo szczególny. Mieszkańcy Łodzi odwiedzają nas tłumnie, by wybierać upominki dla bliskich. Dlatego my postanowiliśmy zrobić coś specjalnego dla naszych klientów i przygotowaliśmy dla nich worek naprawdę atrakcyjnych prezentów. Dodatkowa gotówka do budżetu w tym wyjątkowym okresie, z pewnością ułatwi świąteczne przygotowania i pozwoli spełnić wiele marzeń zarówno tych mniejszych jak i całkiem dorosłych dzieci” - mówi  Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.

Poza nagrodą główną, galeria przygotowała jeszcze inne miłe niespodzianki. W dniach 2, 9, 16 i 17 grudnia w Pasażu Łódzkim uczestnicy akcji promocyjnej będą mogli odebrać prezenty takie jak karty prepaid o wartości 30 zł, świąteczne gadżety, a także bilety do różnych punktów rozrywkowych w Łodzi. Upominki otrzymają osoby, które w dniach trwania akcji (1-17 grudnia) zrobią zakupy w centrum, na minimum 200 zł, zapiszą się do newslettera galerii i zarejestrują swój paragon u hostessy. Wśród atrakcji są m.in. wejściówki na Wystawę Pająków, która została otwarta w Pasażu Łódzkim czy vouchery do Parku Miliona Świateł. Spotkanie z egzotycznymi zwierzętami, takimi jak czarna wdowa, ptasznik goliat i świecące w ciemności skorpiony, będzie fascynującą lekcją przyrody, a wizyta w Parku Miliona Świateł interesująca rozrywką na zimowe dni.

Szansę na świąteczne podarunki będą mieli również fani Pasażu Łódzkiego na Facebooku. Na fanpage’u galerii odbędzie się konkurs, w którym aż 5 osób wygra nagrody gotówkowe w wysokości 100 zł.

Grudzień będzie w Pasażu Łódzkim okazją, by nie tylko kupić upominki dla swoich bliskich, ale także, by samemu zostać obdarowanym i spędzić miło zimowy czas wraz z rodziną. Pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie centrum https://www.chpasazlodzki.pl/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl