Polska marka VAYOX wkracza do sklepów Decathlon


Polska marka VAYOX wkracza do sklepów Decathlon
2023-12-13
VAYOX, polska marka działająca w obszarze elektroniki od przeszło 20 lat, specjalizuje się w projektowaniu wytrzymałych i innowacyjnych latarek, oświetlenia rowerowego, ale także anten czy kabli USB.

Od teraz produkty VAYOX dostępne są także w sklepach online Decathlon na kilku europejskich rynkach - w Polsce, Rumunii, Holandii, Portugalii i Węgrzech.


- Możliwość oferowania naszych produktów dla klientów z różnych zakątków Europy jest dla nas bardzo ważna i ciągle dążymy do dalszego rozwoju. Udana współpraca z Decathlonem to kolejny krok na drodze naszego rozwoju - mówi Bogdan Kowalczyk, właściciel marki VAYOX.

Do oferty sklepów Decathlon trafiło ponad 70 produktów VAYOX - nie zabrakło wśród nich bestsellerów cieszących się dużym uznaniem wśród klientów. Jedną z najchętniej kupowanych kategorii latarek są czołówki, VAYOX oferuje innowacyjne i komfortowe rozwiązanie, takie jak modele sterowane ruchem dłoni, dzięki czemu wygodnie można włączyć i wyłączyć, a także zmienić program świecenia, bez konieczności dotykania urządzenia. Do sklepów Decathlon trafią także produkty z serii Pro Series - stworzonej z myślą o profesjonalistach i osobach szukających sprawdzonej wytrzymałości. Latarki Pro Series wyróżnia hermetycznie zamknięta obudowa, zapewniająca odporność na kurz i wilgoć, a także na upadki z wysokości.

Miłośnicy jednośladów powinni z kolei sprawdzić ofertę lampek rowerowych, które zwiększają widoczność na drodze, dodatkowo część modeli ma funkcję powerbank, co pozwala na naładowanie telefonu w trakcie jazdy. Zapaleni wędkarze znajdą w Decathlonie latarki kempingowe VAYOX, które zapewniają dobre oświetlenie i mogą zostać postawione a dzięki dedykowanym uchwytom z łatwością można je także powiesić. W ofercie znajdują się też lampy owadobójcze o różnej mocy i wymiarach - doskonałe zarówno w domu, jak i na działce czy w firmie.

- Stawiamy na znajdowanie bardziej efektywnych i ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiedziami na potrzeby rynku - dzisiaj i w przyszłości - dodaje właściciel marki VAYOX.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milena.bizon@touchpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl