Pomysły na wyróżniający się sufit


Pomysły na wyróżniający się sufit
2024-02-19
Często pomijany na etapie kolorystycznych zmian sufit ma ogromny potencjał, by stać się wyróżniającym elementem dekoracyjnym. Przemalowany na wyrazisty odcień z gracją zdominuje wnętrze i nada mu nieprzeciętny charakter.
Sufit to powierzchnia, która zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi. Niedoceniany przez lata dziś zaprezentuje zupełnie zaskakujące oblicze, jeśli pomalujemy go na kolor, który odznaczy się od reszty ścian. Mocny odcień Coffe in China z kolekcji Tikkurila Color Now 2024 sprawi, że tej powierzchni zwyczajnie nie da się nie zauważyć. Już od progu przyciągnie wzrok, dumnie podkreślając nieszablonowość wystroju.

Szerokie listwy przysufitowe oraz ozdobne ornamenty wprowadzą do wnętrza niemal pałacowy szyk. Same w sobie są już wyrazistą dekoracją, jednak za sprawą koloru mogą zyskać całkowicie niepowtarzalny styl. Miodowy odcień Gold in Ghanna będzie korespondował z pudrowym różem ścian, górując dumnie nad głowami domowników. W efekcie powstanie niezwykle wyjątkowy i designerski aranż.

Odznaczający się oryginalną barwą sufit to świetna propozycja do pokoju dziecka. Dzięki kontrastowemu duetowi w postaci zielonych ścian pomalowanych farbą Tikkurila w odcieniu S451 Arbour i lawendowego sufitu w tonacji X344 Minuet dziecięce królestwo zawibruje kolorami i pozytywną energią. Lekkość skąpanemu w nasyconych tonacjach wnętrzu nada podwieszone pod sufitem papierowe origami, które urokliwie ozdobi pomieszczenie pastelowymi akcentami.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl