PREMIEROWE FILMY Z SERII STATEK MARZEŃ W GRUDNIU NA ANTENIE ROMANCE TV


PREMIEROWE FILMY Z SERII STATEK MARZEŃ W GRUDNIU NA ANTENIE ROMANCE TV
2023-11-09
Najpopularniejsza i zarazem kultowa seria filmowa w Romance TV, czyli Statek marzeń, powraca w grudniu na antenę.

Tym razem załoga zabierze widzów w podróż do Laponii, Voncouver, na Bahamy i Coco Island w każdą grudniową niedzielę o godz. 20:00 (Wigilia, godz. 21:00). Przepiękne krajobrazy i wielkie emocje gwarantowane.

Czy w mroźne, zimowe dni może być coś piękniejszego od podróży do najciekawszych zakątków świata? Dlatego niedzielne grudniowe wieczory widzowie spędzą na pokładzie luksusowego „Statku marzeń”, który zabierze ich w rejsy do Laponii, Vancouver, na Bahamy i Coco Island. Romantyczny nastrój zapewnią ekscytujące przygody miłosne, które towarzyszą załodze i pasażerom każdego dnia.

„Statek marzeń – Laponia”, premiera, niedziela, 3 grudnia, godz. 20:00 

Kapitan Max Parger i jego załoga kierują „Statek marzeń” do Laponii. Tym razem kapitan nie może się całkowicie poświęcić swojej pracy, ponieważ trener motywacyjny Patrick i duchowny Maik wywołują wzburzenie na całym statku.

„Statek marzeń – Vancouver”, premiera, niedziela, 10 grudnia, godz. 20:00

Dowodzony przez kapitana Pargera „Statek marzeń” i jego załoga wypływają w rejs do Vancouver. To będzie dla wszystkich podróż pełna niezwykłych wydarzeń. Jedną z pasażerek jest Maike Kappes, przyjaciółka doktor Jessiki Delgado. Życie Maike wyznaczają matematyczne wyliczenia, za pomocą których dziewczyna chce znaleźć drogę do wielkiej miłości. Czy jednak uczucia da się określić liczbami?

„Statek marzeń – Bahamy”, premiera, niedziela, 17 grudnia, godz. 20:00

Kapitan Max Parger i jego załoga płyną „Statkiem marzeń” na Bahamy. Podczas tego rejsu niektórych pasażerów spotkają duże niespodzianki. 20 lat wcześniej na Bahamach spotkali się i zakochali w sobie Melanie i jej mąż Philip Singer.

„Statek marzeń – Coco Island”, premiera, niedziela, 24 grudnia, godz. 21:00

Zgodnie z hasłem „Boże Narodzenie na morzu i na Malediwach” kapitan Parger obiera kurs na Coco Island. Pasażerowie i załoga „Statku marzeń” mają tam spędzić święta. Daniel Himmelberg chce być w te dni miłości ze swoimi najbliższymi. Zaprasza więc na rejs „Statkiem marzeń” swoją patchworkową rodzinę. Szybko się okazuje, że wszyscy jej członkowie mają problemy w swoich związkach, a miłość nie jest tak oczywista...

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl