Projekty rodem z wybiegów. Kolekcje haute couture zagoszczą w Galerii KSA


Projekty rodem z wybiegów. Kolekcje haute couture zagoszczą w Galerii KSA
2023-12-11
Kolekcje haute couture wprost z wybiegów, w tym moda ślubna, zagoszczą już wkrótce w Galerii Bronowice. 13 grudnia, podczas wernisażu najnowszej wystawy w Galerii KSA, swoje „dzieła sztuki” zaprezentują absolwenci Krakowskich Szkół Artystycznych.

Odwiedzający będą mogli podziwiać kreacje łączące ponadczasową klasykę oraz awangardową elegancję, a także dokonać ich zakupu lub zlecić artystom realizację indywidualnych projektów.

 

W Galerii Krakowskich Szkół Artystycznych, zlokalizowanej w Galerii Bronowice, w środę, 13 grudnia, odbędzie się wernisaż inaugurujący kolejną wystawę utalentowanych projektantów. Tym razem swoje prace zaprezentują specjaliści od mody wieczorowej. Prezentowane kolekcje przybliżą odwiedzającym sztukę tzw. wysokiego krawiectwa oraz wariację na temat klasyki i elegancji. Poszukujący ślubnych kreacji oraz wszyscy ci, którzy kochają modę i kreatywne rozwiązania, będą mogli również zlecić artystom realizację wymarzonej kreacji lub zakupić tę, która przypadnie im do gustu.

 

Kilka słów o autorach najnowszej kolekcji w Galerii KSA

Mateusz Gurgul w swoich kolekcjach stawia na eleganckie, odważne i niekonwencjonalne pomysły. Uczestniczył w wielu fashion weekach, między innymi w Warszawie, Krakowie, czy Wrocławiu, a jego prace trafiały do polskich i zagranicznych magazynów.

Aruz Ogulcan Kesimoglu to pochodzący z Turcji projektant, broniący w swoich projektach tezy o ponadczasowości klasyki. Tworzone przez artystę garnitury oraz suknie ślubne, charakteryzują się elegancją, prostotą i dobrze znanymi krojami w nowoczesnym wydaniu.

 

Wernisaż wystawy Mateusza Gurgula i Aruza Ogulcan Kesimoglu odbędzie się 13 grudnia o godz. 18:00 w Galerii KSA. Ekspozycja będzie czynna do 23 grudnia.

 

Galeria KSA - planowane wydarzenia

Koniec roku w Galerii KSA upłynie pod znakiem modowych aktywności. 22 i 23 grudnia, z myślą o szukających eleganckich ubrań z drugiej ręki na święta czy sylwestra, zorganizowane zostaną Targi Vintage. A już tydzień później, 29 grudnia, odbędzie się wernisaż kolejnej z cyklicznych wystaw absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych.

 

Galeria KSA jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 15.00–19.00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach otwarcia Galerii Bronowice, na poziomie +1 (dawny lokal Galerii ASP).


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Bronowice
http://www.galeriabronowice.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl