Promocja na doładowania w salonikach Kolportera przedłużona


Promocja na doładowania w salonikach Kolportera przedłużona
2021-10-04
We wrześniu br. w salonikach Kolportera trwała akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupił starter tej sieci, a następnie go zarejestrował, otrzymywał atrakcyjny rabat. Ze względu na duże zainteresowanie promocja została przedłużona.

Czas trwania akcji promocyjnej został wydłużony o kolejny miesiąc. Każda osoba, która w październiku 2021 roku, w jednym z saloników Kolportera, zdecyduje się na zakup startera T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł, otrzyma jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 25 zł. Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest rejestracja zakupionego startera w saloniku Kolportera. Kod rabatowy na zakup doładowania, w promocyjnej cenie za 10 zł, można wykorzystać do 30 listopada br.

– Akcja T-Mobile i Heyah jest przeprowadzana w naszej sieci po raz piąty w tym roku.
O jej atrakcyjności i popularności mogą świadczyć częste pytania napływające do nas od klientów saloników. Chcą oni wiedzieć, kiedy promocja będzie zorganizowana ponownie. Cieszymy się, że wzbudza ona tak duże zainteresowanie, a nasi klienci chętnie z niej korzystają  – mówi Urszula Łukowiec, starszy specjalista Działu Marketingu Kolportera.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl