realme łączy siły z Industrią Kielce


2023-11-24
Marka realme ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu współpracy z utytułowanym klubem piłki ręcznej Industrią Kielce. Oficjalny start partnerstwa został ogłoszony podczas konferencji prasowej przed czwartkowym meczem kieleckich szczypiornistów z RK Zagrzeb – spotkania w Lidze Mistrzów.

Warszawa, 24 listopada 2023 r. realme ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu współpracy z utytułowanym klubem piłki ręcznej Industrią Kielce. Oficjalny start partnerstwa został ogłoszony podczas konferencji prasowej przed czwartkowym meczem kieleckich szczypiornistów z RK Zagrzeb – spotkania w Lidze Mistrzów.

 

W ramach zawartej na rok współpracy logotypy realme będą widoczne na bandach reklamowych podczas rozgrywek Orlen Superligi oraz Ligi Mistrzów, a także na spodenkach zawodników Industrii Kielce oraz ich strojach rozgrzewkowych. Marka także będzie widoczna na takich elementach takie jak bilety, plakaty, banery, natomiast Hala Legionów zostanie wyposażona w telewizory realme.

 

Rozpoczęcie współpracy realme oraz Industrii Kielce nie jest przypadkowe. Łączy nas między innymi nieustająca potrzeba rozwoju i dążenie do perfekcji. Wierzymy w skuteczność przenikania się świata sportu oraz nowych technologii. Cieszymy się, że możemy być częścią mistrzowskiego zespołu, a polscy fani naszych smartfonów będą mogli bliżej poznać energetyczny świat rozgrywek piłki ręcznej” – skomentował najnowszą współpracę polskiego oddziału marki Francis Wong, CMO realme Global.

„Dla nas to niezwykle ważne, że klub pozyskał sponsora o zasięgu globalnym. Bo realme to marka znana na całym świecie. Jednocześnie pokazujemy, że w poszukiwaniu sponsorów poruszamy się nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku. Udowadniamy także, że jesteśmy partnerem godnym zaufania tak znaczących koncernów” - powiedziała Magdalena Szczukiewicz, prezes KS Iskra Kielce S.A. „realme produkuje tak ciekawe rzeczy, że na pewno będziemy je wykorzystywać w Hali Legionów, gdzie rozgrywamy mecze, ale też korzystać w codziennej pracy marketingowej i promocyjnej” dodał Paweł Papaj, wiceprezes KS Iskra Kielce S.A.

 

O realme

realme to globalna firma zajmująca się technologiami konsumenckimi, która zdobywa rynek smartfonów i AIoT czyniąc najnowocześniejsze technologie bardziej dostępnymi. Dostarcza konsumentom gamę urządzeń w przystępnych cenach, o najwyższej jakości i wzornictwie, jednocześnie wyznaczając trendy. Firma została założona w 2018 roku przez Sky Li, a jej DNA oddaje hasło „Dare to Leap”. W zaledwie 3 lata, realme stało się jednym z 5 największych producentów smartfonów na 30 rynkach i jest już obecne w 61 krajach na całym świecie. Produkty marki są dostępne w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i Afryce, a jej globalna baza użytkowników wynosi ponad 140 milionów.

 

Więcej informacji na stronie: www.realme.com

 

Kontakt dla mediów:

 

Tomasz Nowicki
PR Manager
tel.: 501 760 211
mail:
tomasz.nowicki@realme.com

 

Patrycja Osiadacz
Senior Consultant
tel.: 609 507 045
mail:
patrycja.osiadacz@havas.com

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl