Routery ZTE wspierają nowe pasma 5G


Routery ZTE wspierają nowe pasma 5G
2024-02-23
Internet 5G stał się faktem. Po rozstrzygnięciu w Polsce aukcji na nowe częstotliwości 5G, jest dostępna w coraz większej liczbie miast. Warto sięgnąć po routery ZTE 5G – najszybszy transfer danych można bowiem uzyskać na urządzeniach wspierających nowe pasma 5G.

Warto wiedzieć, że nie wszystkie urządzenia 5G dostępne na rynku wspierają nowe pasma. Najczęstszym ograniczeniem technicznym uniemożliwiającym łączność jest brak wsparcia odpowiednich agregacji 5G przez urządzenie czy też starszy procesor nie obsługujący nowych pasm.

Na szczęście ten problem nie występuje w dostępnych w Polsce routerach ZTE. Wszystkie urządzenia 5G tego producenta wspierają nowe pasmo częstotliwości N78 w zakresie od 3,4 do 3,8 GHz przyznane operatorom komórkowym w Polsce.

Poniżej znajduje się lista routerów ZTE 5G wspierających nowe pasmo 5G w Polsce: 

·         MC888

·         MC888 Pro

·         MC889

·         MU5120

·         MU5002

·         MC801A

·         MC7010

Wszystkie routery można kupić na stronie producenta: https://zteshop.pl/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl