Rozwiązanie EMC VFCache otwiera nową erę technologii flash w produktach klasy korporacyjnej


2012-02-28
EMC VFCache i pamięć masowa EMC pozwalają korzystać z zalet technologii PCIe Flash również w popularnych aplikacjach o krytycznym znaczeniu — oferują efektywną pracę, inteligencję i ochronę
  • EMC udostępnia rozwiązanie VFCache™, znane wcześniej pod nazwą „Project Lightning”. To nowy produkt łączący sprzęt i oprogramowanie, który wykorzystuje technologię PCIe Flash i inteligentne aplikacje do buforowania danych, dzięki czemu znacznie zwiększa przepustowość i redukuje opóźnienia.
  • Zaawansowane połączenie rozwiązań VFCache z obsługującymi funkcje Flash macierzami pamięci masowej EMC klasy korporacyjnej, umożliwia korzystanie z zalet technologii PCIe Flash w wielu typach środowisk — od mediów społecznościowych i Internetu po popularne aplikacje. Testy w środowiskach baz danych o znaczeniu strategicznym (obejmujących platformy Microsoft SQL Server i Oracle) wykazały nawet trzykrotną poprawę przepustowości i redukcję opóźnień o 60%.
  • Rozwiązanie VFCache rozszerza nową warstwę pamięci masowej o dużej wydajności na serwery. Zapewnia integrację z inteligentną technologią EMC FAST (Fully Automated Storage Tiering) i pozwala czerpać z niej korzyści.
  • Nowe rozwiązania VFCache rozszerzają na serwery zasięg zabezpieczeń w dostępnych  na rynku macierzach pamięci masowej EMC z technologią Flash (Symmetrix VMAX™, Symmetrix VMAXe™, EMC VNX™ i EMC VNXe™), co pozwala zoptymalizować transmisję danych i zapewnić ich wysoką dostępność, spójność, niezawodność oraz odtwarzanie po awarii.
  • EMC zapowiada też premierę nowego produktu o nazwie kodowej „Project Thunder” — specjalne urządzenie, które ma gwarantować niski poziom opóźnień, bazować na technologii Flash i współpracować z serwerami w sieci. Rozwiązanie ma być skalowalne i łatwe w obsłudze oraz umożliwiać współużytkowanie. Zaprojektowany z myślą o aplikacjach działających w świecie rzeczywistym „Project Thunder” zapewni obsługę operacji wejścia-wyjścia liczonych w milionach na sekundę i wykonywanych w ciągu mikrosekund.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie(informacja prasowa w języku angielskim): http://poland.emc.com/about/news/press/2012/20120206-01.htm


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jdunin-keplicz@solskibm.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl