Superbohaterowie i legendarne potwory zapraszają do zabawy w CH Osowa


Superbohaterowie i legendarne potwory zapraszają do zabawy  w CH Osowa
2023-11-24
Spider-Man, Batman, Hulk, Frankenstein, Smok Wawelski, a także Hrabia Dracula – te i wiele innych postaci, znanych z filmów o superbohaterach oraz legendarnych opowieści, zawitają do CH Osowa. Będą dzielić się swoimi supermocami, „straszyć” i bawić nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

Dreszczyk emocji, trochę strachu, ale przede wszystkim dobra zabawa – to wszystko czekać będzie w CH Osowa już od 24 listopada. Tego dnia w centrum ruszą aż dwie wystawy, prezentujące postaci z najbardziej znanych filmów o bohaterach władających supermocami oraz najpopularniejszych europejskich legend i baśni.

„Wystawa Superbohaterów” będzie z pewnością nie lada gratką dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych fanów różnych uniwersum. Pasaż CH Osowa zmieni się w prawdziwy plan filmu akcji, na którym staną kilkumetrowe, realistyczne figury dziesięciu kultowych postaci, a wśród nich Spider-Man, Thor, Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera, Rocket Racoon, Wonder Woman i Batman. Każda z nich otoczona będzie specjalną scenografią oraz opatrzona tablicą, z której można wyczytać ciekawostki i informacje o danym superbohaterze, m.in. o jego mocy, szybkości czy sile. Wszyscy goście CH Osowa będą mogli oglądać te wyjątkowe eksponaty bezpłatnie.

Na tych, którzy lubią odrobinę strachu, ale przy tym dobrego humoru, czeka „Wystawa Potworów z legend i baśni”. Widowiskowe figury najbardziej znanych, strasznych bohaterów europejskich legend, staną w całej swojej okazałości i pozwolą odkryć swoje tajemnice. Naprawdę duże, interaktywne stwory wprowadzą widzów w swój tajemniczy świat. Każdy z nich wydaje charakterystyczne dźwięki i posiada efekty specjalne. Trochę straszą, ale przede wszystkim bawią zgromadzoną publiczność. Oprócz różnorodnych multimedialnych funkcji eksponatów, uczestnicy będą mogli przetestować inne interaktywne atrakcje m.in. Beczkę Krzyku czy zagrać w tematyczne gry.

W ramach wystawy zaprezentują się legendarne potwory, pochodzące z różnych epok oraz innych części Europy: Hrabia Drakula, Goblin, Rycerz bez głowy, Smok Wawelski, Kościotrup, Potwór z Loch Ness, Golem z Pragi, Frankenstein, Zły Wilk, zjawy, duchy i białe damy z wież zamkowych. Postaci prezentowane są w sposób zabawny, ciepły, z przymrużeniem oka. Dlatego jest to rozrywka skierowana do całych rodzin z dziećmi. Bilety na wydarzenie można kupić w kasie, przed wejściem na wystawę.

Ponadto CH Osowa, na sobotę, 25 listopada zaplanowała specjalną akcję, w której można będzie otrzymać bilety na to wydarzenie w prezencie.

Każdy, kto tego dnia, w godzinach 11.00-18.00 zrobi w centrum zakupy za minimum 150 zł, na maksymalnie trzech paragonach i zapisze się do naszego newslettera, będzie mógł otrzymać pojedynczy bilet na „Wystawę Potworów z legend i baśni”. Co istotne, z akcji wyłączone są zakupy w sklepie Auchan oraz produkty tytoniowe i alkoholowe. Warto obserwować nasze social media, tam również będą czekać okazje do wygrania biletów” – mówi Anita Mieszkowska, Marketing Manager Centrum Handlowego Osowa.

Na fanpage’u CH Osowa na Facebooku odbędzie się konkurs, w którym trzy osoby będą miały szansę zdobyć podwójne bilety na wydarzenie.

„Wystawę Superbohaterów” można oglądać w pasażu CH Osowa, w dniach oraz godzinach otwarcia centrum, tj. 10.00-21.00. Interaktywna „Wystawa Potworów z legend i baśni”, znajduje się w lokalu, obok sklepu Maxi Zoo, w CH Osowa. Otwarta będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-20.00 oraz soboty i niedziele handlowe, w godzinach 10.00-20.00. Obie wystawy będą czynne aż do 11 lutego
2024 r.  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl