Swayme: Rewolucja w mediach społecznościowych


Swayme: Rewolucja w mediach społecznościowych
2024-02-10
W dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu cyfrowego, Swayme pojawia się jako innowacyjna siła, która zmienia sposób interakcji między firmami a użytkownikami mediów społecznościowych.

W dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu cyfrowego, Swayme pojawia się jako innowacyjna siła, która zmienia sposób interakcji między firmami a użytkownikami mediów społecznościowych. Przygotowując się do uruchomienia aplikacji zachęcamy do poznania Swayme – platformy, która wykracza poza tradycyjny marketing. Swayme umożliwia codziennym użytkownikom mediów społecznościowych zdobywanie ofert i zniżek od lokalnych przedsiębiorstw w zamian za ich promocję na Instagramie.

Ruch, nie tylko platforma.

Swayme, stworzone przez ambitny zespół młodych przedsiębiorców z Polski i zagranicy, jest liderem innowacyjnej zmiany napędzanej pasją i świeżymi pomysłami. Platforma ta cieszy się wsparciem doświadczonej rady doradczej, w której skład wchodzą: dyrektor generalny Browarów Warszawskich, szef Agencji Grafit, dyrektor IT Polsat BOX, były regionalny prezes Pandora Jewelery, a także członek zarządu Santander Bank Polska.

Celem Swayme jest zrewolucjonizowanie marketingu, całkowicie zmieniając jego oblicze i dając możliwość każdej osobie zostanie influencerem. Bez względu na to, czy posiadasz 250, czy 250 000 obserwujących, Swayme otwiera przed tobą szansę zarabiania za pośrednictwem Instagrama. Przełamujemy konwencje, dzięki czemu 'influencing' nie jest już domeną tylko celebrytów; inicjujemy ruch, w którym ludzie i konsumenci aktywnie wspierają i promują swoje ulubione marki. Swayme jest jedną z pierwszych platform umożliwiających zarabianie na publikowaniu postów i relacji.

Jak działa Swayme?

Użytkownicy Instagrama, którzy mają więcej niż 250 obserwujących i publiczny profil, mogą łatwo dołączyć do Swayme. Wystarczy, że połączą swoje konto z naszą platformą, wybiorą interesującą ich ofertę i zeskanują kod QR w lokalu, aby skorzystać z promocji. Następnie dzielą się swoimi wrażeniami na Instagramie w ciągu 24 godzin. Dzięki temu firmy otrzymują wartościową, organiczną reklamę, a konsumenci korzystają z przywilejów, które dotąd były zarezerwowane dla wyłącznej grupy topowych influencerów. Swayme zmienia zwykłe oznaczanie firm na Instagramie w efektywny system marketingowy.

Swayme jest pionierem w wykorzystaniu marketingu szeptanego. Nasza platforma pozwala firmom, szczególnie tym lokalnym, skorzystać z celowanego i autentycznego influencer-marketingu o zasięgu lokalnym, i to wszystko przy znacznie niższych kosztach niż tradycyjnie. W zamian za proste, autentyczne treści tworzone przez użytkowników, marki zdobywają większą rozpoznawalność oraz lojalność i zaangażowanie klientów. Wiele firm oferuje zniżki – ze Swayme mogą zmienić je w naturalną promocję dzięki marketingowi szeptanemu.

Dane potwierdzają skuteczność naszego podejścia: influencer-marketing w Swayme przynosi zyski aż 11-krotnie większe niż tradycyjne metody. Nano i mikro-influencerzy generują sześciokrotnie wyższe wskaźniki zaangażowania w porównaniu z bardziej znanymi osobami, a restauracje oferujące zniżki notują o 45% więcej powtórnych wizyt. Nasza ostatnia kampania promocyjna przyciągnęła tysiące odwiedzin na stronie, co przełożyło się na setki wczesnych rejestracji, co świadczy o dużym zainteresowaniu zarówno ze strony konsumentów, jak i właścicieli firm. Dołącz do ruchu Swayme – możliwości są nieskończone.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jacksmiths

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl