Świąteczna gorączka zakupów w Galerii Bemowo


Świąteczna gorączka zakupów w Galerii Bemowo
2023-12-14
W sobotę 16 grudnia gwiazdkowe zakupy w Galerii Bemowo upłyną pod znakiem prezentów!

To dzień, kiedy każdy zakup zamieni się w okazję do otrzymania świątecznego upominku – symbolu naszej wdzięczności dla wszystkich klientów.

 

Gwiazdkowa akcja to ukłon w stronę mieszkańców Bemowa, którzy regularnie robią zakupy w naszej galerii. W sobotę 16 grudnia w godz. 12.00-18.00 zakupy za min. 150 złotych (można łączyć max. 2 paragony ze sklepów Galerii Bemowo, przy czym max. 1 paragon może być z hipermarketu Carrefour) będą premiowane świątecznym upominkiem. Spotkaj nas w naszym świątecznym Punkcie Obsługi Akcji, pokaż dowody zakupu i odbierz swój prezent. W puli nagród dekoracje świąteczne i ozdoby. Pamiętaj, liczba upominków jest ograniczona! Nie przegap swojej szansy na dodatkową świąteczną radość!

 

Sobotnia akcja to idealna okazja, by poczuć ducha Świąt i zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych. Przyjdź do Galerii Bemowo i zanurz się w gwiazdkowej atmosferze pełnej radości i ciepła!

 

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na piętrze, przy strefie gastronomicznej.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl