Świąteczna radość w pełnym rozkwicie w CH Korona


2023-12-15
Święta już blisko, a w Centrum Handlowym Korona świąteczne przygotowania z każdym dniem nabierają tempa!

Od poniedziałku 11 grudnia działa Twórcza Pracownia Prezentów, która cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych klientów CH Korona. Codziennie, w godzinach 11:00-19:00, nasze centrum rozbrzmiewa śmiechem i kreatywną energią dzieci. W kolejnych dniach, 16-17 grudnia, na klientów czeka także akcja z prezentami, a w dniach 18-23 grudnia – usługa pakowania prezentów!

Warsztat Elfów, którego ostatni „dzień pracy” przypada 15 grudnia, przyciąga najmłodszych mieszkańców Wrocławia i okolic! Codziennie Koronę odwiedzają wycieczki grup przedszkolnych, rodzice z dziećmi, a nawet nastolatkowie.

Pod okiem Elfów-Artystów małe rączki tworzą rękodzielnicze perełki. Świąteczne wieńce, ozdobne szkatułki i wiele innych ręcznie wykonanych prezentów rodzą się z pasji i dziecięcej wyobraźni. Te warsztaty to nie tylko okazja do nauki i zabawy, ale również szansa, by dzieci mogły podarować te unikatowe upominki swoim bliskim pod choinkę. Każda wizyta w Warsztacie Elfów, jest świadectwem świątecznego ducha, jaki unosi się w powietrzu. Co więcej, każde dziecko, które stworzy prezent DIY, może zobaczyć, jak ich twórczość nabiera życia w naszej Fabryce św. Mikołaja. Oglądanie, jak prezent wyjeżdża z fabryki, pięknie zapakowany, to dla nich magiczne doświadczenie, które na długo pozostaje w ich pamięci.

Nadchodzący weekend, 16-17 grudnia, zapowiada się równie ekscytująco! W tych dniach w godzinach 11:00 – 19:00, każdy, kto zrobi zakupy w Koronie za minimum 200 zł (szczegóły akcji na stronie CH Korona), będzie mógł wziąć udział w wyjątkowej świątecznej akcji z prezentami. Świąteczna akcja pro sale w Koronie odbędzie się w klimacie świątecznego happeningu. Fabryka Prezentów św. Mikołaja ruszy pełną parą, a dowodzić nią będzie Elf Inżynier. Najmłodsi klienci będą mogli wybierać prezenty, decydować o ich opakowaniu i uruchamiać maszynę, która spełnia dziecięce marzenia. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć uśmiech na twarzach najmłodszych, gdy wybrany prezent staje się rzeczywistością.

A od 18 do 22 grudnia, Elfie Pakowanie Prezentów dostarczy radości również dorosłym – zwłaszcza tym, którzy nie przepadają za czynnością pakowania paczek. Dla klientów, którzy zrobią zakupy za co najmniej 50 zł, nasi Elfowie-Pakowacze pięknie zapakują zakupione w Koronie upominki. W tym czasie, dzieci będą mogły zagrać w gry planszowe i karciane w towarzystwie Elfów, tworząc niezapomniane świąteczne wspomnienia.

Zapraszamy do CH Korona, gdzie każdy dzień jest teraz wypełniony świątecznym czarem i radością!

Udział w grudniowych wydarzeniach w CH Korona jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia najmu Centrum Korona to 40.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 12 restauracjami i kawiarniami.

Właścicielem Centrum Korona jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

www.centrum-korona.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl