Świąteczne dekoracje DIY


Świąteczne dekoracje DIY
2023-12-21
Dekorowanie domu to obowiązkowy punkt na liście bożonarodzeniowych przygotowań.

 
Świąteczne ozdoby wprowadzają wyjątkowy, uroczysty klimat i wnoszą do wnętrz odrobinę magii. Wykonane własnoręcznie stworzą niebanalną, jedyną w swoim rodzaju oprawę, wypełniając dom optymizmem i pozytywną energią.

Nie potrzeba wybitnych zdolności i artystycznego zacięcia, by stworzyć efektowną świąteczną dekorację. Prosta kompozycja wykonana z gałązek ze świeżo ściętego świerku czy jodły upiększy dom, ujmując gustowną lekkością. Najlepiej zaprezentuje się wstawiona do szklanego flakonu na tle pastelowych ścian, np. w odcieniu Serpentine z kolekcji Tikkurila, które na pierwszy plan wybiją soczystą zieleń dekoracji.  Można też pójść o krok dalej i zanurzyć szklane naczynie w farbie tablicowej Tikkurila Liitu, by uzyskać urokliwą ozdobę w wyjątkowym stylu.  

Obwieszona bombkami i łańcuchami choinka, świerkowe stroiki czy urokliwie migoczące lampki to absolutny świąteczny must-have. Ale przy odrobinie fantazji z odpowiednią farbą Tikkurila ze zwykłych rzeczy da się wyczarować wyjątkowe, wyróżniające się bożonarodzeniowe ozdoby. Zwyczajne szyszki dzięki perłowej farbie Tikkurila Taika Pearl Paint zmienią się w połyskujące odcieniami srebra lub złota choinkowe zawieszki. Ułożone w szklanym naczyniu stworzą natomiast efektowną kompozycję, która upiększy świąteczny stół. 

Znalezione na spacerze gałązki staną się designerską bożonarodzeniową ozdobą, jeśli tylko pomalujemy je emalią do drewna Tikkurila Eve ral Aqua w wyrazistym kolorze. Na tle drzwi w tym samym odcieniu stworzą intrygujący total look, który będzie oryginalną i przykuwającą wzrok alternatywą dla bożonarodzeniowych wieńców. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl