Święty Mikołaj, kreatywne warsztaty i prezenty w Nowym Rynku już 9 grudnia


Święty Mikołaj, kreatywne warsztaty i prezenty w Nowym Rynku już 9 grudnia
2023-12-08
Z okazji Mikołajek oraz nadchodzących Świąt, galeria Nowy Rynek zaplanowała cały dzień pełen atrakcji. Już w sobotę, 9 grudnia do centrum zawita Święty Mikołaj, który obdaruje ich prezentami i zapozuje do zdjęć na specjalnym tronie. Ponadto dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach.

Wszystkie dzieci, które 9 grudnia odwiedzą Nowy Rynek, z pewnością nie będą się nudzić. Przez cały dzień, od godziny 12.00, do 17.00 czekać tu będzie wiele świątecznych atrakcji.

 

Głównym punktem wydarzenia będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem. Brodaty gość specjalny zasiądzie na czerwonym tronie, pod choinką, gdzie z uśmiechem zapozuje do zdjęć z dziećmi oraz wręczy im drobne upominki.

Wszyscy, którzy lubią kreatywne aktywności będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach z origami organizowanych przez Ogród Japoński Siruwia – Mała Japonia w Przesiece. W ramach zajęć dzieci nauczą się jak wykonać z papieru urocze zwierzątka, np. liska, królika, żurawia oraz elementy kultury japońskiej w postaci lampionu czy kwiatu lotosu. Warsztaty przewidziane są na godzinę 13.00, 14.00 i 15.00.

Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych słodkości. O godzinie 12.30 i 15.30 odbędą się słodkie warsztaty Grycan, w ramach których dzieci pod okiem specjalistów przygotują desery lodowe. Słodkie niespodzianki, w postaci waty cukrowej przewiduje również sala zabaw Fun Park.

Co roku w przedświątecznym czasie staramy się przygotować coś specjalnego z myślą o naszych najmłodszych gościach. To zawsze dla nas wielka satysfakcja patrzeć na ich uśmiechnięte twarze i radość, jakie daje im drobny upominek czy zdjęcie z Mikołajem. Tym razem chcemy zaprosić dzieci również do różnych kreatywnych aktywności i zabaw organizowanych wspólnie z naszymi lokalnymi partnerami” – mówi Ewa Hiller, dyrektor Nowego Rynku.

W programie dnia galeria Nowy Rynek zaplanowała też konkursy ze Świętym Mikołajem oraz świąteczne malowanie buziek organizowane przez Szkoły Cosinus.

Wszystkie atrakcje odbędą się na parterze centrum, w strefie, przy salonie Reserved. Dzień świątecznych atrakcji to propozycja Nowego Rynku na spędzenie rodzinnego czasu, pełnego wrażeń, zabawy, a także prezentów.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl