Targi PupiLove w Galerii Przymorze


Targi PupiLove w Galerii Przymorze
2023-10-05
W niedzielę 8 października w godzinach 11.00-17.00 w Galerii Przymorze odbędzie się niezwykłe wydarzenie poświęcone czworonogom, które będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników psów i kotów.

Podczas Targów PupiLove będzie można poznać najnowsze pupilowe trendy, porozmawiać ze specjalistami oraz zakupić ciekawe gadżety dla zwierzaków! Na wydarzenie zapraszamy ze swoimi pupilami!

PupiLove Targi to wydarzenie skierowane do właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Na targach znajdziecie wyroby niszowe, często ręcznie wykonane, cechujące się najwyższą jakością, których nie dostaniecie w typowych sklepach zoologicznych. Co ważne, każdy produkt będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i zakupić. Wystawcy chętnie udzielą Wam fachowej porady i pomogą w doborze najodpowiedniejszych produktów dla Waszych pupili. Oferta Targów PupiLove jest różnorodna. Czekają na Was smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, wygodne posłania, urocze ubranka i kocyki, a także przeróżne akcesoria, takie jak bandanki, zabawki, smakołyki, kosmetyki i wiele innych. To prawdziwa uczta dla Waszych zwierząt i Was samych - jako opiekunów!

W Galerii Przymorze zawsze staramy się łączyć aktywność z demokracją i otwartością na różnorodność. Tym razem chcemy podziękować naszym czworonożnym przyjaciołom za ich bezwarunkową miłość i oddanie. Dlatego w niedzielę 8 października zapraszamy na święto zwierzaków! Zachęcamy do odwiedzin naszej galerii wraz ze swoim ukochanym zwierzakiem i zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów i produktów dla zwierząt” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Wstęp na Targi PupiLove jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Calypso.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl