W Porcie Łódź czekamy na Święta!


W Porcie Łódź czekamy na Święta!
2023-12-13
Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia w Porcie Łódź idzie pełną parą!

Już w najbliższy weekend Centrum zaprasza dzieci i dorosłych na maraton filmowy w świątecznym klimacie oraz warsztaty, podczas których wspólnie ozdobimy świąteczne pierniczki oraz wykonamy kartki z życzeniami dla bliskich. Nie zapominamy także o naszych czworonożnych przyjaciołach. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w Porcie Łódź wykonywać będziemy upominki dla zwierzaków. Przez cały czas w Atrium Centrum na wszystkie dzieci czeka też oczywiście Święty Mikołaj, z którym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Święta za pasem! Aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na ten najpiękniejszy okres w roku i wprowadzić się w świąteczny nastrój warto wziąć udział w bezpłatnym świątecznym maratonie filmowym, który odbędzie się w najbliższy weekend w sali Chocianowice (korytarz obok sklepu Media Markt). Port Łódź zaprasza na trzy seanse filmowe dla małych i dużych zarówno w sobotę (16 grudnia), jak i w niedzielę handlową (17 grudnia). Startujemy w sobotę już o godzinie 12:00 filmem pt. „Świąteczna Niespodzianka”, następnie o godzinie 15:00 wyemitowany zostanie kultowy „Ekspres Polarny”, pierwszy dzień maratonu zakończymy o godzinie 18:00 niezwykle ciepłą świąteczną opowieścią w gwiazdorskiej obsadzie, filmem „Holiday”. Kolejny dzień filmowego maratonu zapowiada się równie ciekawie. O godzinie 12:00 wyemitowany zostanie „Paddington”, o godzinie 15:00 Święta spróbuje ukraść „Grinch”, natomiast o godzinie 18:00 zobaczyć będzie można film pt. „Family Man”. Na bezpłatne seanse Port Łódź zaprasza wszystkich chętnych bezpłatnie. Pamiętajmy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona.

 

Najbliższy weekend to ostatni dzwonek by pomyśleć o upominkach - także dla naszych czworonożnych milusińskich. Zabawki dla swoich pupili będzie można wykonać własnoręcznie w Porcie Łódź na bezpłatnych warsztatach zorganizowanych w Atrium (obok sklepu IKEA). Dla psiaków będą to szarpaki, plecionki z tkanin czy piłki. Natomiast dumni właściciele kotów będą mogli stworzyć dla swoich podopiecznych rozmaite zabawki na sznureczkach i patyczkach, do których przywiesimy rybki, dzwoneczki i inne elementy. Na warsztaty Port Łódź zaprasza 16 i 17 grudnia (sobota – niedziela) w godzinach 11:00 – 20:00.

 

W Porcie Łódź jeszcze do 23 grudnia na wszystkie dzieci czeka Święty Mikołaj wraz ze swoimi przyjacielskimi Elfami. Spotkać można go każdego dnia w Atrium w ciągu tygodnia w godzinach 16:00 – 20:00, a w najbliższy weekend od 11:00 do 20:00. Mikołaj chętnie wysłucha wszystkich dziecięcych marzeń dotyczących prezentów pod choinkę. Z siwobrodym gościem z Laponii będzie można zrobić też sobie pamiątkowe zdjęcia, które wykonana dla nas profesjonalny fotograf. Zdjęcia będzie można pobrać bezpłatnie w wersji online. Do piątku (15 grudnia) włącznie trwa także akcja wyślij kartkę z Portem Łódź - elfy zapraszają najmłodszych do wspólnego dekorowania świątecznych kartek z życzeniami dla bliskich.

 

Na Święta nie może oczywiście zabraknąć pysznych pierniczków. O korzenne ciasteczka zadba w tym roku cukiernia Kęsy. Wszyscy chętni mogą bezpłatnie przyłączyć się do wielkiego dekorowania pierniczków, które odbędzie się 16 i 17 grudnia w godzinach 13:00 – 17:00. Stoiska warsztatowe przygotowane będą w okolicach cukierni Kęsy przy reniferze. Natomiast w przedświąteczny czwartek, 21 grudnia Port Łódź zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd i piosenek świątecznych, które dla gości w sali Chocianowice wykonają uczniowie Szkoły Muzycznej (School of Music/Drum School).

 

Jak pracujemy w przedświątecznym okresie? W dniach 15 – 17 grudnia (piątek – niedziela) oraz 22 – 23 grudnia (piątek – sobota) Port Łódź otwarty będzie godzinę dłużej, zatem zakupy będzie można zrobić w Centrum aż do godziny 22:00 (w niedzielę do 21.00)  

 

Więcej informacji na temat świątecznych atrakcji w Porcie Łódź znajduje się na stronie internetowej: https://www.portlodz.pl/pl/nastroj-sie-na-swieta/

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl